Víte, jaké spodní prádlo by si měla vzít holka na první rande? Tohle o vás napoví, když si vezmete tanga nebo krajky

Holky, které spodní prádlo nosíte na první schůzku nejraději vy? A neměli byste to po tomto článku raději změnit?

První rande je důležité pro obě pohlaví, pro ženy však možná o něco víc. Ty si totiž mnohdy nechají záležet na každém detailu. A to se týká i výběru kalhotek, které možná její protějšek na prvním rande ani neuvidí. Tedy asi ve většině případů. Výběr vašeho spodního prádla nejen, že napoví, jaké máte od schůzky očekávání, ale také řekne mnohé o vaší osobnosti. Nevěříte? Tak si to teď dámy samy vyzkoušejte.

Tanga – Toto spodní prádlo při prvním rande znamená, že jste sebevědomá a ráda jdete přímo k věci. Dokážete hravě řešit problémy a nic vás nerozhodí. Hlavně ovšem hledáte minimálně stejně silného a průrazného partnera. Potřebujete totiž někoho, kdo s vámi bude vždy držet krok.

Krajkované kalhotky – Ráda flirtujete, ale zároveň nestojíte o žádné laciné triky či balící hlášky. Musí to být pěkně rafinované. Proto vás samozřejmě není lehké sbalit. Vtipným mužem ale nepohrdnete.

Stahovací – Máte ráda nad vším kontrolu a nic neponecháváte náhodě. Znamená to tedy, že pokud si stahovací kalhotky vezmete na první rande, nepočítáte s tím, by my mohlo dojít na sex. Taková holka má navíc ráda, když jde vše podle plánu.

Klučičí boxerky – Prostě milujete pohodlí. Jste velmi empatická a zároveň vám je jedno, co si o vás myslí ostatní. A možná vám je také jedno, jak dopadne ono rande.

Obyčejné bombarďáky – Jste spokojená taková, jaká jste. A rozhodně se nehodláte kvůli někomu měnit. Máte zdravé sebevědomí, umíte ovšem ukázat i svou romantickou a citlivou stránku.

Naostro – Jste velmi sebevědomá a nezávislá. Milujete vášeň a nespoutanost je vaše druhé jméno. Nerada si s něčím děláte starosti, a tak na ně pro jistotu ihned kašlete. Nebojíte se zkrátka jít hned na věc.

Sdílejte článek
Štítky první rande osobnost krajka spodní prádlo tanga kalhotky randění

Přečtěte si také