Vodnáře láká swingers a panny milují fetiš. Co prozradí znamení zvěrokruhu o vašem sexuálním životě?

Zajímá vás, kdo je jaký v posteli? Astrologové tvrdí, že vám to sluneční znamení prozradí. Kdo je fetišistka, kdo si vystačí v posteli sám a kdo má sadomasochistické choutky?

Vodnáři (20. ledna – 18. únor)Tohle znamení má největší pravděpodobnost toho, že vám nabídne otevřený vztah. Miluje experimentování, a tak se nedivte, pokud vás vezme do swingers klubu. Vodnáři potřebují hodně osobní svobody, a tak je neuhánějte. Měli byste po sexu. S provazem a roubíkem na ně taky nechoďte.

Ryby (19. únor – 20. březen) Lidé narození v rybách bývají mazliví. Mají rádi v posteli romantiku. A tak rozházejte po posteli okvětní lístky růží a zapalte svíčky… Ryba bude vrnět blahem. Pokud vás láká tantrický sex, s rybou ho budete mít zaručeně. Na BDSM je neužije.

Beran (21. března – 19. dubna) Nechte se lovit. Potom zažijete bouřlivý sex. Berani jsou otevření a v posteli rádi experimentují. S nimi to bude sex plný chtíče. Nedivte se, pokud z postele odejdete s modřinami, jak moc pevně vás stiskl. Pro všechen jeho chtíč nezapomeňte, že berani milují i předehru, zvlášť, když jim nedáte hned, co si přeje.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býkovi bude trvat, než se rozhodne, že se s vámi vrhne do postele. Je rozvážný a sexuálním pudem se jen tak nenechá unést. Jakmile ví, že s vámi bude moct mít dlouhodobý vztah, připravte se na smyslný sex. Býci milují dotek. Jen si dejte pozor, abyste se brzy nezačali nudit.

Blíženci (21. května – 20. června) Blíženec se na vás nejprve napojí intelektuálně a poté i sexuálně. Blíženci mají úžasnou fantazii. S nimi se můžete vrhnout i do BDSM hrátek. Zkuste jim někdy zavolat a dát si sex po telefonu. Blíženci budou nadšení.

Rak (21. června – 22. července) Raci jsou rození romantici. Chcete tantru, procítěný sex, vnímavého partnera? Sáhněte po rakovi. Tady romantická předehra vždycky zabere!

Lev (23. červenec – 22. srpen)

Lvi jsou hrdí. Tady čekejte dominantního partnera v posteli. Pokud vás láká, že vás druhý v posteli ovládá a řídí hrátky, volte lva. Lichoťte mu, chvalte ho… Není pro něj nic horšího, než když vás nedovede k orgasmu.

Panna (23. srpen – 22. září) Pod chladnou slupkou, mají panny často intenzivní sexuální touhy. Pokud vás láká fetiš, tak s pannou si ho užijete. Jsou to zvrhlíci.

Váha (23. září – 22. říjen) Váhy mají rády klidný vztah a harmonii. Potrpí si na luxus a bílé čisté ložná prádlo. Jakmile je naladíte a dostanete do rovnováhy, odvážou se. Rádi komunikují, jak se vám sex s nimi líbil… Následně poté zlepšují a zdokonalují postelové hrátky.

Štír (23. října – 21. listopadu) Štíři jsou tím nejsexuálnějším znamením. Pokud máte rádi experimentování a lákají vás nejrůznější sexuální fetiše, vrhněte se do postele se Štírem. Tohle bude velkolepá jízda, na kterou nezapomenete.

Střelec (22. listopad – 21. prosince) Střelci dělají v životě i v posteli věci jinak. Tohle nejsou milenci, kteří se do vás po pár nocích zamilují. Dokáží si to jasně rozdělit. A pokud si vás vyberou, vězte, že jste jejich naprostým protikladem. Rádi se učí novým věcem. Postupně se stanou skvělými milenci.

Kozorozi (22. prosince – 19. ledna) Kozorozi milují vášnivý upocený sex. Nic pro ně není špinavé. Jsou tvrdohlaví a v sexu si prosazují svou. Tohle bude dominantní milenec.

A jak se k sobě vlastně hodíte, si otestujte v našem partnerské horoskopu!

Podívejte se na aktuální vlasový trend:

Sdílejte článek
Štítky Sex

Přečtěte si také