Ženy to nemají rády, muži si ale myslí, že je to neuvěřitelně bere! Těchto chyb se v posteli vyvarujte!

Co ženy nemají rády, přestože si muži myslí, že po tom šílí?

Na jednom internetovém fóru se nedávno rozpoutala velmi divoká diskuze, ve které uživatelky odpovídaly na otázku, co pro ně není atraktivní, přestože si muži myslí, že naopak je. A ženy byly v odpovědích neuvěřitelně upřímné. A co tedy u chlapů moc nemusí? Jednoznačným favoritem se stal komentář ženy, které se od partnera nelíbí „tření klitorisu, jako kdyby zkoušel založit oheň“. Tento příspěvek získal tisíce lajků, což dokazuje, že by měli pánové na podobnou praktiku skutečně zapomenout!

Ženy také nemusí, když muži mluví o jiných chlapících, aby sami sebe dělali lepšími, nebo naopak shazují ostatní ženy, aby vyzdvihli krásu své partnerky. „Nemám ráda, když musím poslouchat hodnocení kompletně neznámých cizinců. Ať prostě řekne, že mám hezkou postavu,“ zní jeden z komentářů. Kromě toho uživatelky neopěvují velké množství kolínské nebo to, když jim na kakoukoliv SMS muž odpovídá, že je nadržený.

Již klasickým nešvarem jsou pak hovory o bývalkách. Ženy také neuchvátíte příliš složitými vousy, přehnaně nagelovanými vlasy či velkým množstvím šperků. Na druhou stranu ocení, když budete umět uvařit alespoň základní jídla, uklidit si po sobě, a když nebudete dotěrní v případě, že dají jasně najevo, že nemají zájem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také