ZPOVĚĎ 18+: Ženy vysvětlují radosti squirtingu. A radí, jak dosáhnout skutečně šťavnatých zážitků!

A jaké jsou vaše zážitky?

V jedné internetové diskuzi se nedávno řešilo zajímavé téma. Jaké to bylo, když dámy poprvé dosáhly ženské ejakulace, tedy takzvaného squirtingu? Vybíráme několik zajímavých příhod, kterými se můžete nechat inspirovat:

"Včera v noci mě přítel prstil tak dlouho, dokud jsem nezačala stříkat. Jsme spolu už 7 měsíců a pokoušeli jsme se o to mnohokrát neúspěšně už dříve. Byl to tak příjemný pocit, že jsem se smála a plakala najednou!"

"Finta je v tom, nesnažit se squirtingu cíleně dosáhnout. Poprvé se mi to stalo při obyčejné masturbaci na záchodě a cítila jsem mnohem větší pocit úlevy než při běžném orgasmu. A díky tomu, že se to stalo na záchodě, nebylo ani potřeba nic uklízet! Od té doby stříkám téměř pokaždé, když jsem při sexu nahoře. Nebo když přítel do sexu zahrne i vibrátor, se kterým si představuji jednu z mých dlouhodobých sexuálních fantazií - být se dvěma muži naráz. Fyzické potěšení je pak mimo mou kontrolu!"

"Můj poslední přítel ve mně dokázal spustit něco, co jsem nikdy dřív nezažila, a to hned při prvním prstění. Původně jsem si myslela, že jsem jenom hrozně vlhká, ale takové množství tekutiny se jen tak nevidí. Pokaždé, když se to pak stalo, jsem si připadala jako sexuální bohyně, jelikož mého přítele to vždy velmi vzruší. Ale občas se to nepovede, to nejde dopředu říct. Není prostě čeho se bát. Hlavní je zůstat v náladě, uvolněná a užívat si intimní chvíli s partnerem."

Mrkněte se i na desítku zajímavostí o vagínách, které jste určitě nevěděli!


Přečtěte si také