Showbyznys

14. ledna 2016 12:55

Tereza Javorová

4 cviky pro sexy BOKY bez faldíků

"Mám boky jako skříň..." Song od Ewy Farne si možná ráda zpíváte, ale o to méně boky jako skříň ve skutečnosti chcete mít. Díky těmto čtyřem cvikům budete mít sexy ženské křivky, aniž byste musela řešit, jestli se vejdete do dveří.

1. Lehněte si na bok a hlavu si podepřete. Nohy pokrčte a horní zvedejte nahoru. Cvik si můžete ztížit tím, když kotníky necháte u tebe a zvedat budete jen koleno. Budete tak připomínat otevírající se mušli ale s tím rozdílem, že vás bude pekelně pálit bok a zadek!

2. Stoupněte si rovně, ruce si dejte v bok. Nataženou nohu unožujte do strany. Těžší verze je ji nechat ve vzduchu a jen s ní kmitat. Držte pevné břicho.

3. Tento cvik je jak na boky, tak na břicho, takže vlastně dva v jednom! Stoupněte si rovně a nohy dejte na úroveň boků. Ruce si dejte za hlavu. Střídavě přitahujte stejné koleno a loket, ale pozor, do strany! Ne dopředu.

4. Poloviční most znáte možná z jógy. Lehněte si na záda, zpevněte břicho a pokrčte nohy. Zadek tlačte nahoru, takže váš hrudník s nohama bude připomínat jednu přímku (když nepočítáme prsa). Ve vzporu zkuste natáhnout ke stropu jednu a druhou nohu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také