návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

4 cviky pro sexy BOKY bez faldíků

"Mám boky jako skříň..." Song od Ewy Farne si možná ráda zpíváte, ale o to méně boky jako skříň ve skutečnosti chcete mít. Díky těmto čtyřem cvikům budete mít sexy ženské křivky, aniž byste musela řešit, jestli se vejdete do dveří.
Vydáno: 14.01.2016
Sexy boky.
Autor: profimedia.cz Sexy boky.

1. Lehněte si na bok a hlavu si podepřete. Nohy pokrčte a horní zvedejte nahoru. Cvik si můžete ztížit tím, když kotníky necháte u tebe a zvedat budete jen koleno. Budete tak připomínat otevírající se mušli ale s tím rozdílem, že vás bude pekelně pálit bok a zadek!

2. Stoupněte si rovně, ruce si dejte v bok. Nataženou nohu unožujte do strany. Těžší verze je ji nechat ve vzduchu a jen s ní kmitat. Držte pevné břicho.

3. Tento cvik je jak na boky, tak na břicho, takže vlastně dva v jednom! Stoupněte si rovně a nohy dejte na úroveň boků. Ruce si dejte za hlavu. Střídavě přitahujte stejné koleno a loket, ale pozor, do strany! Ne dopředu.

4. Poloviční most znáte možná z jógy. Lehněte si na záda, zpevněte břicho a pokrčte nohy. Zadek tlačte nahoru, takže váš hrudník s nohama bude připomínat jednu přímku (když nepočítáme prsa). Ve vzporu zkuste natáhnout ke stropu jednu a druhou nohu.

Co je na ženách nejvíc sexy?

10 věcí, které ženu dělají neskutečně SEXY

Mějte sexy zadek!

Stačí dělat tyto 3 cviky a budete mít ZADEK snů!

Článek je zařazen v: cvičení , zadek , nohy , koleno , břicho , Ewa Farna

reklama