Showbyznys

15. července 2015 16:28

Tereza Javorová

4 sporty, u kterých budete v létě pekelně sexy

Je vám v létě hrozné horko? Tak nažhavte i ostatní, ať v tom nejste sami! U těchto sportů budete i za parného počasí pekelně sexy.

Plavání - lesknoucí se těla u bazénu nebo na pláži patří k nejhezčím věcem léta. Abyste ale měli tělo jako ze žurnálu, musíte do té vody taky občas vlézt. Nejenže vás voda vás úžasně ochladí, ale zapojíte všechny svalové skupiny a krásně si vytvarujete figuru. Naučte se ale plavat správně. Ze špatného plaveckého stylu vás mohou bolet záda nebo za krkem. Základem je taky sexy skočená šipka a smyslné vylézání z vody. Natrénujte to!

In-line - z kolečkových bruslí budete mít nejen sexy zadek a nohy, ale i skvělý pocit. Nic vás nebude tlačit jako na kole a muži se díky vašemu elegantnímu pohybu za vámi budou jen otáčet. Pokud si navíc vezmete krátké šorky či obtažený top, možná dokonce způsobíte pár cyklistických bouraček. Při takové zábavě zapomenete, že rtuť teploměru stoupá ke čtyřiceti stupňům.

Plážový volejbal - je nejkrásnější letní sport. Holky jsou jen v bikinách, na zadečkách si domlouvají taktiku a mužům se svaly na slunci jen lesknou. Naučte se alespoň základy a pokud míč občas zkazíte, uhrajte to na svoji roztomilost (nebo titěrné bikiny). U volejbalového hřiště navíc často bývá i možnost skočit si do vody, tak aplikujte bod č. 1.

Sex - je to týmová hra pro dva a více hráčů, zapotíte se u ní, nepotřebujete k ní žádné vybavení, protáhnete si všechny svaly a rozhodně budete mít radost ze hry. Tak do toho! :-)

Sdílejte článek
Štítky léto bikiny plavání styl sport sval

Přečtěte si také