Showbyznys

6. ledna 2016 14:31

Adéla Skřivánková

7 tipů, jak zhubnout, aniž byste se jakkoliv omezili

Bez práce nejsou koláče. A co když ano? A rovnou buchty na břiše? Tady je sedm tipů, jak nějaké to deko zhubnout, aniž byste museli (skoro) hýbnout prstem.

Nandejte si jídlo na menší talíř. Nebude tak na vás smutně koukat půlka prázdného porcelánu a nepřipravíte se o pocit plného talíře. Zároveň ale nezkonzumujete tolik kalorií, jako kdybyste jedli z poklice na auto.

Víno si řeďte vodou. V alkoholu je ukryté velké množství kalorií, které se po vypití okamžitě mění na špeky :-) Víno si proto řeďte 1:1 vodou. Ze střiku se tolik neopijete a neztloustnete.

V restauraci si vyberte takové jídlo, které byste dali dítěti do 6 let. Těžko si pak objednáte tatarák, burger nebo obří pizzu. Spíše vás napadne ryba, kuřecí maso nebo ovocný salát.

Choďte pěšky. To se vám může možná zdát jako omezující, ale představte si, jak stojíte bezmocně v zácpě nebo se mačkáte se spoustou páchnoucích lidí v autobuse. Rádi pak přidáte do kroku.

Místo přílohy si dejte pečenou zeleninu. Otevře se vám daleko větší paleta chutí, než když se před vámi povaluje jen pár okoralých brambor. Není to tedy omezení, ale vyšší level!

Choďte do schodů. Dobře, tohle námaha je. Ale když si spočítáte, kolik času ztratíte čekáním na výtah a pak zastavováním v každém patře, aby nastoupili a vystoupili opět možná páchnoucí lidi, je lepší si těch pár pater vyběhnout.

Mějte častěji sex. A měňte polohy. Bude vás to bavit a zároveň spálíte více kalorií. Vyzkoušeno a opravdu to funguje! ♥


Přečtěte si také