Showbyznys

10. května 2016 13:39

redakce Prima Lajk

Blíží se jeho konec? Charlie Sheen míří k soudu kvůli brutálnímu napadení nožem!

Problémy slavného herce asi jen tak neskončí.

U soudu už je častěji než před kamerou. Poté, co se zjistilo, že je HIV pozitivní a policie ho začala vyšetřovat kvůli údajnému vyhrožování smrtí exsnoubence, má na krku další z nespočtu soudních sporů. Tentokrát ho pro změnu žalují tři zaměstnanci zubní ordinace, které měl herecký bouřlivák napadnout v listopadu 2014 při jednom ze svých tradičních amoků.

K tomu mělo dojít chvíli poté, co herec usedl do zubařského křesla a byla mu nasazena maska s rajským plynem. Slavný potížista ovšem vyskočil z křesla a začal se chovat velmi agresivně. Doktorovi i dalším dvěma členům personálu začal sprostě nadávat a vyhrožovat. Jednoho z asistentů pak údajně fyzicky napadl a posléze prý vyhrožoval s nožem v ruce doktorovi smrtí!

Sheen je tak nyní obžalován z napadení a psychické újmy a všichni tři požadují od herce finanční odškodnění, jež by mělo činit v přepočtu minimálně 600 tisíc korun. Sheen ovšem jakékoliv obvinění odmítá a říká, že měl pouze špatnou reakci na jejich uklidňující prostředky. Uvidíme, zda se dokáže z dalšího skandálu vykroutit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také