Showbyznys

22. února 2015 19:43

Lenka Zajícová

Český lev: Kdo měl nejkrásnější róbu a kdo obékl ukrajinskou šusťákovku?

Podívejte se s námi na nejkrásnější a nejhorší róby z předávání ocenění Českého lva. Kdo byl in a kdo měl raději zůstat doma?

Aňa Geislerová v černé róbě vypadala sice naprosto luxusně. Přestože černá barva je pro tuto subtilní krásku většinou příliš drsná, volánky a vzdušný materiál, z něhož šaty byly, výsledný vzhled odlehčil.

I ryšavá kráska Tatiana Pauhofová vsadila na černou barvu. Tmavý overal je zajímavý, jediné, co bych změnila, je podprsenka. Černá s ramínkem je nevhodná. Overal by měla Tatiana buď nosit bez podprsenky, nebo s jiným modelem.

Lucie Výborná zvolila model, ve kterém vypadala jako hasič. Nevím, zda se jednalo o žert nebo fakt, že se moderátorka po předávání Lva chystala na noční lyžování. Tento model strčil do (jedné z obřích kapes) i módní faux pas Hanky Kynychové z Plesu v Opeře.

Herečka Hana Vagnerová vsadila na netradiční model ve stylu japonského kimona. Je to originální. S modelem koresponduje i účes. Outfit by ale vypadal lépe bez kabátu. Zvolila bych k modelu také jiné boty.

Kateřina Klausová se ukázala v modelu posetém puntíky. Róba vypadala mladistvě a byla nepřehlédnutelná. Proč ne...

Manželka Ondřeje Vetchého byla nejkrásnější. Model je sice nádherný, ale byl by synonymem dokonalosti, kdyby měla spodní část jednu délku. Náročný střih u výrazného živůtku není třeba.

Jedna z našich nejslavnějších "hereček" dneška, Ornella Štiková, se vydala na předávání cen Českého lva v retro modelu, který, stejně jako ona, měl zůstat doma. Kabelka byla šílená a čelenka je sice prima, ale hodí se spíš na koňské dostihy než na červený koberec. Tedy v případě, že nejste šlechta, Lady Ornello.

Původně neherečka Klaudia Dudová byla jednoznačně za hvězdu večera. Její model byl jednoduchý a stylový. Zkrátka na jedničku!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také