reklama

reklama

Zbavte se tuku na bocích!

Chcete dokonalé boky? Známe 6 účinných cviků, které vám je vykouzlí!

skrivaa. Publikováno: 08.06.2015
Držátka, madla lásky nebo muffiny. Tuk na bocích má mnoho názvů, ale ani z jednoho nejsou ženy nadšené. I když je muži občas uklidňují, že je mají alespoň za co chytit, tuk přetékající z kalhot ženy nenávidí dál. A popravdě, opravdu to není nic hezkého. Jak se madel lásky zbavit?

reklama

Pamatujete si, jak vám maminka říkala, abyste si vzala košilku, zastrčila si tričko do kalhot nebo alespoň nenosila ty příšerné bokovky? Trpce litujte, že jste ji neposlechla. I když jste se možná vyhnula zánětu ledvin, vaječníku a kdoví čeho dalšího, čím vás strašila, krátká trička, nízké kalhoty a holá záda přece jen po sobě nechaly památku. Ošklivý tuk na bocích, který jde velmi obtížně zhubnout.

Nic ale není ztraceno! Zeštíhlit boky je sice náročnější, ale alespoň vás pak partner nebude muset chytat za madla lásky (samotný jejich název je tak trochu výsměch), ale za vypracované svaly a pevný zadek!

1. Běhejte, choďte, skákejte – základem je kardio cvičení, při kterém budete spalovat tuky. Jděte si tak zaběhat, projet se na bruslích či na kole, udělejte si dlouhou procházku rychlou chůzí nebo si zaplavejte. Jediné, na co si dejte pozor, je tepová frekvence. Pokud to přeženete a nebudete moct popadnout dech, spálíte jen cukry v těle a tuk se vám na bocích a zadku bude vesele houpat dál.

Sexy zadečky jsou zvlášť v létě velkou potěchou oka...

Dokonalý zadeček: 4 cviky, které vám přičarují krásné a pevné půlky

2. Twist – poctivě posilujte šikmé břišní svaly buď vestoje, nebo na zádech na zemi. V obou polohách si dejte ruce v týl a přitahujte k sobě opačný loket a koleno. S každým přitažením vydechtěte a nebojte se cvik provádět i o něco rychleji.

3. Úklony – postavte se rovně s mírně rozkočenýma nohama. Ruce zvedněte nad hlavu a napněte mezi ně ručník. Zpevněte břicho a provádějte úklony na pravou a levou stranu.

4. Prkno – klasické prkno na předloktí, kdy držíte záda rovně a podsazenou pánev, okořeňte náročnější variantou. Stále držte rovná záda, ale rotujte v pase a střídavě otevírejte nahoru nad sebe pravý a levý loket. Vydržte to alespoň desetkrát na každou stranu ve dvou sériích.

MANUÁL: 6 cviků, díky kterým budete mít na břiše pekáč buchet

MANUÁL: 6 cviků, díky kterým budete mít na břiše pekáč buchet

5. Tučňák – lehněte si na záda, pokrčte nohy a ruce nechejte napnuté podél těla. Zvedněte hlavu a ramena a pak se snažte střídavě přibližovat pravou ruku k pravé patě a levou ruku k levé patě. Úklony provádějte v tempu a nezapomeňte dýchat!

6. Záklony tuk na bocích zasahuje ve velké míře i do zad. Proto je musíte zpevnit a tuk odsud vyhnat! Lehněte si na břicho, ruce si složte pod čelo a s výdechem zvedejte trup nad zem. Měla byste mít zpevněné nohy a zadek a cvik provádět pomalu a tahem. Nahoře vždy vydechněte.

Zbavte se tuku na bocích! Foto:

Helga - je tohle božské zjevení?

Je tohle nejdokonalejší ženské tělo na světě? Fotky, které vám vezmou dech

"Čistou stravu" tělo lépe zpracuje a neukládá si škodlivé látky.

Revoluce v hubnutí: Clean eating. Nová dieta, podle které jí Gwyneth Paltrow a Miranda Kerr!

reklama