David Gránský tajil sourozence! Jeho brácha je slavný muser a idol teenagerů. Je lepší než Mína a Adam Kajumi?

Věděli jste, že hvězda seriálu Modrý kód má bratra, kterého milují snad všechny puberťačky? Tom Sean je totiž slavným muserem a nyní už i zpěvákem.

Na křest videoklipu Reach The Stars čtrnáctiletého zpěváka Toma Seana v aquaparku v Čestlicích dorazila řada hvězd, např. Eliška Bušková, Kateřina Průšová či herec David Gránský. Ten vystoupení mladého zpěváka pozoroval snad ještě bedlivěji než přítomní teenageři, dokonce si ho nahrával na mobil a nadšeně tleskal!

Co ho na mladíkovi tak zaujalo? Je to jeho bratr! Tom Sean to ale dlouho tajil. „Nechtěl jsem se schovávat za Davidovo jméno,“ říká. Navíc jeho anglicky znějící jméno není pseudonym. „Máme s Davidem stejnou mámu, ale jiného tátu. Davida a Jardu, mého nejstaršího bráchu, má z předchozího manželství, pak se znovu vdala a odstěhovala se s novým manželem na čas do Irska. Narodil jsem se v Dublinu, kde naši žili. Takže jsem tam i křtěný. Celým jménem jsem Thomas Sean Pšenička,“ dodává Tom s tím, že pro svou uměleckou kariéru jen přestal používat příjmení.

A ve svém mladém věku už se Tom zvládl hezky prosadit, zejména na sociálních sítích. Společně s Mínou či Adamem Kajumim totiž patří mezi české hvězdy sociální sítě Tik Tok, na níž vymýšlí krátké klipy do známých písniček. A nyní chce Tom Sean naplno rozjet i svou pěveckou dráhu.

Slavnější bratr mu prý během prvních krůčků v showbyznysu pomáhá hlavně svými tipy. „Radí, jak se chovat, nebo co radši nedělat, napr. neurážet ostatní kolegy a nenavážet se do nich,“ směje se Tom, jehož si vzal do stáje producent Honza Gajdoš. S ním se i dohodl, že bude zpívat anglicky. „V hudbě se mi to líbí víc, a navíc je to i praktičtější, rozumí tomu všude ve světě,“ prozradil Tom. A podle jeho prvního videoklipu to byla zřejmě dobrá volba.


Přečtěte si také