návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

FOTO: Youtuberka Mína promluvila o své orientaci! Po rozchodu s přítelem přiznala, že není heterosexuálka

Známá youtuberka a muserka Mína prozradila, jak to má se vztahy. Opravdu ji nepřitahují pouze ženy?
Vydáno: 07.05.2019
Youtuberka Mína přiznala svou sexuální orientaci. 3
Autor: Instagram.com/minaisbest Youtuberka Mína přiznala svou sexuální orientaci. 3

Přiznání, které asi nikdo nečekal. Muserka Mína patři v současnosti mezi velké idoly dětí, fanoušků má opravdu požehnaně a nebojí se jim odpovědět na všelijaké otázky. Ale teď je možná malinko posadila na zadek. Youtuberka, která se nedávno po několikaměsíčním vztahu rozešla se svou první láskou Robinem, totiž odpověděla na InstaStories jednomu z fanoušků na otázku ohledně své sexuální orientace. Mína pak přiznala, že rozhodně není jenom na kluky!

Mína, vlastním jménem Dominika Elischerová, totiž na sebe práskla, že není heterosexuálka ani bisexuálka. Je totiž pansexuálka! Jedná se o relativně novou orientaci, která je často mylně zaměňována právě s bisexualitou. Ta označuje náklonnost k oběma pohlavím, pansexuálům ovšem nejsou v některých případech cizí ani např. transsexuálové apod. Pansexuálové totiž neřeší pohlaví či sexuální orientaci, důležitější je pro ně samotná osobnost či jedinečnost.

Youtuberka Mína přiznala svou sexuální orientaci. 1
Autor: Instagram.com/minaisbest Youtuberka Mína přiznala svou sexuální orientaci. 1

Což ve svém příspěvku vysvětluje i sama Mína tím, že důležitější než pohlaví je pro ni chování člověka. Znamená to snad, že se brzy dočkáme vztahu Míny např. s holkou? No, uvidíme. Její hejtři si totiž na sociálních sítích myslí, že na sebe chce muserka spíše upozornit a celé toto přiznání berou s nadhledem. Co vy, věříte Míně?

Mína řve na fanoušky. 1

VIDEO: Youtuberka Mína seřvala na akci svoje fanoušky a lidé jí za to nadávají! Opravdu byla tak zlá?

Hejtři jí i přesto nadávají.

GALERIE: Youtuberka Mína se pochlubila fotkami v plavkách. Hejtři jí nadávají, že je tlustá! Proč to dělají?

Článek je zařazen v: mina , sexuální orientace , youtuberka , muserka , Dominika Elischerová , pansexuál , orientace , přiznání , bisexuálka

reklama