GALERIE: Youtuberka Mína se pochlubila fotkami v plavkách. Hejtři jí nadávají, že je tlustá! Proč to dělají?

Vážně musí být hejtři na populární muserku tak sprostí?

Mladá youtuberka Mína, která se proslavila mimo jiné virálním hitem pro děti Basic Boy, patří mezi nejsledovanější youtuberky a zejména muserky současnosti. Jenže se stoupající popularitou jí roste také čím dál větší armáda hejtrů, kteří si opravdu neberou servítky. Mnoha lidem vadí její chování či styl vystupování a kritizují na Míně opravdu všechno. A nebojí se proto zvolit i ty nejsprostší výrazy. A v posledních dnech Mína nejspíš opět pocítila, že to se svými odpůrci nemá opravdu lehké.

Šestnáctiletá Mína si totiž v uplynulých dnech užívala se svým přítelem Robinem ve slunné Dubaji a jako každá mladá holka, i ona si zde samozřejmě udělala několik fotek na pláži v plavkách. I když se rozhodně nemá za co stydět a mnoho fanynek jí postavu závidí, na Instagramu se ihned objevila slušná řada hejtrů, kteří její vzhled sprostě kritizovali.

Nadávali jí, že je tlustá, ošklivá a že už jí mají plné zuby. Vážně mají takový zbytečný hejt zapotřebí? Naštěstí má Mína zatraceně velký zástup fanoušků, kteří se jí před závistivci vždy zastanou a dokážou ji zaslouženě pochválit. Snad nenávistné a závistivé komentáře co nejdříve ustanou.


Přečtěte si také