Hejtři jí i přesto nadávají.
Autor: Instagram.com/minaisbest Hejtři jí i přesto nadávají.

GALERIE: Youtuberka Mína se pochlubila fotkami v plavkách. Hejtři jí nadávají, že je tlustá! Proč to dělají?

Publikováno: 14.02.2019
Vážně musí být hejtři na populární muserku tak sprostí?
Mína - profil
Mína
Dominika Elischerová alias Mína je mladou youtuberkou a především muserkou, která stála na počátku... Přečíst celé

reklama

Mladá youtuberka Mína, která se proslavila mimo jiné virálním hitem pro děti Basic Boy, patří mezi nejsledovanější youtuberky a zejména muserky současnosti. Jenže se stoupající popularitou jí roste také čím dál větší armáda hejtrů, kteří si opravdu neberou servítky. Mnoha lidem vadí její chování či styl vystupování a kritizují na Míně opravdu všechno. A nebojí se proto zvolit i ty nejsprostší výrazy. A v posledních dnech Mína nejspíš opět pocítila, že to se svými odpůrci nemá opravdu lehké.

Šestnáctiletá Mína si totiž v uplynulých dnech užívala se svým přítelem Robinem ve slunné Dubaji a jako každá mladá holka, i ona si zde samozřejmě udělala několik fotek na pláži v plavkách. I když se rozhodně nemá za co stydět a mnoho fanynek jí postavu závidí, na Instagramu se ihned objevila slušná řada hejtrů, kteří její vzhled sprostě kritizovali.

Nadávali jí, že je tlustá, ošklivá a že už jí mají plné zuby. Vážně mají takový zbytečný hejt zapotřebí? Naštěstí má Mína zatraceně velký zástup fanoušků, kteří se jí před závistivci vždy zastanou a dokážou ji zaslouženě pochválit. Snad nenávistné a závistivé komentáře co nejdříve ustanou.

Youtuberka Mína s přítelem.

GALERIE: Jasný důkaz, že youtuberka Mína NECHODÍ s Tarym! Ve skutečnosti má tohoto sexy kluka

NejFake obhajoval Mínu 4

VIDEO: Nejfake se postavil za nenáviděnou youtuberku Mínu. Jeho názor dává překvapivě smysl

reklama