návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Nejfake se postavil za nenáviděnou youtuberku Mínu. Jeho názor dává překvapivě smysl

Známý youtuber v masce Nejfake natočil video R.I.P. Mína, kde obhajuje tuto youtuberku a podivuje se nad tím, proč ji lidi nemají rádi.
Vydáno: 21.01.2019
NejFake obhajoval Mínu 4
Autor: YouTube.com/NejFake NejFake obhajoval Mínu 4

To, že patří Mína v současnosti mezi ty nejvíc nenáviděné youtuberky, už jsme psali. Dokonce i s důvody, proč lidi Mínu tolik hejtují. Nejfake ale natočil video, kde se podivuje nad tím, proč lidi nadávají Míně pod jejich společnou fotkou na Instagramu z roku 2014. Tehdy Mína ještě nebyla známá tak jako teď.

Doba má vždy někoho, koho potřebuje nenávidět, řekl ve videu Nejfake. S tím, že Jirka Král už prý skončil, takže lidi potřebují nový terč nenávisti – Mínu. Na to ale rychle přišly reakce. „To, že se někomu nelíbí její songy nebo tiktoky, má důvod,“ napsal jeden z komentujících. A další: „Ne, že bych nenáviděl Mínu, ale nemám rád její tvorbu.“

 

 

„Osobně jsem proti Míně nic neměla, ale určitou formu prezentace prostě nesnesu. A přesně takovou má Mína. A tak už se ji jen snažím přehlížet, protože mi dost leze na nervy. Přijde mi, že si to dělá sama. Leze všude, předvádí se jako topka (všechno tohle je můj úhel pohledu, možná to tak není) a úplně všem nahrává, aby ji nenáviděli. Nevím, proč to dělá, ale nesmí se potom divit,“ píše jedna z divaček. S tím se nedá než souhlasit.

Článek je zařazen v: mina , NejFake , youtubeři , nenávist

reklama