Tohle je 5 nejhejtovanějších youtuberek současnosti. Čím lidi tolik vytáčejí?

Těchto pět youtuberek lidé v lásce opravdu nemají. Přitom k tomu často nejsou ani nějaké objektivní důvody. Podívejme se, kde je zakopaný pes.

Mína. Poslední dobou je opravdu velmi hejtovaná. Míny minulost je taková, že bojovala jako malá s rakovinou a tento boj úspěšně vyhrála. Proslavila se poté na serveru musical.ly, který spočívá v tom, že takzvaný muser otevírá pusu do hudby. Za to ji nikdo normální prostě uznávat nemůže.

Odtamtud se pak přesunula na YouTube, nazpívala písničku Basic Boy společně s PJAYem a postupně se „vetřela“ do videí úplně všem youtuberům. Lidé ji nemají rádi hlavně proto, že sama nic pořádně nedokázala a vozí se po známosti jiných. Přitom by to mohla být šikovná holka. Působí ale spíš takovým „do větru“ dojmem, jako když ani sama neví, k čemu tu slávu má.

Sweetiemarket. Ze šedi svých normálních vtipných videí vykročila s diss trackem na svého expřítele DenisaTV. Pomluvila ho, že bral drogy nebo že ji mlátil. Rapová písnička nebyla po hudební stránce nic moc, ale chtěla tím ukázat svůj pohled na věc poté, co Denis vydal song ZLATOKOP, což mělo být o ní. Jenomže ten Markétu přímo nepomluvil ani neoznačil, takže kdyby na to nereagovala, nikdo by ani nemusel poznat, o kom to je.

Už v době vydání diss tracku na Denisa ji lidi kritizovali za směšné rýmy typu „Ahoj, já jsem Denis a mám malý penis“. O pozornost Markéta určitě stojí a ještě tomu přikládá svým sarkastickým humorem. Neodpustí si, aby na každé fotce neukázala svoje vnady. Lidé jí většinou nadávají do ku*ev i horších věcí. Ona ovšem bere tyto urážky na sociálních sítích s nadhledem a zdá se, že jí jsou hejtři u zadku

Carrie Kirsten. Nenávist na Carrie je už snad stará jako samotný YouTube. Asi první vlny hejtu přišly s tím, když někdo z jejích bývalých vytáhnul nahaté fotky. Ty pak okamžitě ve videu použil proti Carrie Dany z TVTwixx. Ta se ale vymlouvala, že na fotkách není ona a že by sama taková prsa jako na fotce brala…

Do povědomí diváků se zapsala ještě mimojiné se svojí historkou, kdy jí Instagram smazal celý účet za hanbaté fotky. Což je prapodivné, protože těch měla vždy na účtu opravdu hodně. Když k jedné fotce ale přidala emotikony ve významu „lilek + mandarinka = kapičky“, nejspíš už toho mělo vedení Instagramu dost. Je to celkem komická situace, ale kvůli této erotické narážce Carrie přišla o statisíce sledujících a dočasně se jí úplně zhroutil svět…

Denisa TV. Není moc známá ani slavná. Naposledy byla tahle mladá holčina s pověstí tyranky psů k vidění u Taryho. Tam přitáhla svojí čivavu, i když věděla, že bude trénovat parkour. To ale není k osobnosti této dívky všechno. Je skoro obecně známý fakt, že scénáře pro její videa sepisuje její otec. Stejně jako se stará o natáčení a střih, který, přiznejme si, je opravdu slabší.

Denisa proletěla internetem, když koupala doma svoje čivavy ve vaně. Psi se zoufale snažili z vany dostat pryč. Na tyranku natočilo reakci spoustu youtuberů a s peeetaaaTV na sebe dokonce opakovaně točili reakce. Ostatní videa Denisy obsahují přiblblé soutěže a počty zhlédnutí videí ani náhodou neodpovídají odběratelům, které její táta koupil. Při nedávné čistce odběratelů navíc Denise asi 50 tisíc z nich spadlo. Smutné. Snad jednou dostane holka sama rozum a kanál buď smaže, nebo začne natáčet nějaká normální videa…

Týnuš Třešničková. Poslední z nejvíc hejtovaných youtuberek je určitě i Týnuš. Momentálně leží v nemocnici poté, co si na dovolené nešťastně popálila obličej i ruce v místním baru. Všechno se ale prý dobře hojí. Když ale odhlédneme od jejího zdravotního stavu, patřila vždy mezi nenáviděné lidi. A to zejména kvůli tomu, že dává špatný vzor spoustě mladým dívkám.

Ukazuje svoje prsa, která si nechala zvětšit plastickou operací. Vydělává hlavně na svém vzhledu a dobře to ví. Jaký dojem ale v mladých holkách zanechává, to už je jí jedno. Stejně jako nepřemýšlela, když začala propagovat řasy z norka a pak na svoji obhajobu řekla, že vůbec netušila, z čeho ty řasy, které propaguje, vlastně jsou. Na druhou stranu je od lidí opravdu hnusné, že jí hejtovali a přáli smrt dokonce i poté, co se popálila. Přát někomu neštěstí je dost přes čáru.


Přečtěte si také