VIDEO: Youtuberka Mína seřvala na akci svoje fanoušky a lidé jí za to nadávají! Opravdu byla tak zlá?

Vážně ukázala slavná muserka fanouškům svou pravou tvář?

Mína je muserka a youtuberka, kterou děti milují, ale řada lidí jí nemůže přijít na jméno. A hejtři využijí každé chvíle, kdy mohou poukazovat na její údajně falešné a namyšlené chování. Právě svým odpůrcům poskytla Mína o víkendu novou munici. Po sociálních sítích se totiž šíří video, na kterém při podpisové akci v obchodním centru v pražských Letňanech dost nevybíravě křičí na své dětské fanoušky v publiku. V něm je v podstatě žádá, aby se uklidnili. Dělá to ovšem způsobem, jenž mnohé hejtry zase zvedl ze židle.

Mína na svém InstaStories později uvedla, že musela takto křičet kvůli napjaté situaci a chování dětí v publiku. Ty se totiž údajně chovaly opravdu nezvladatelně, tlačily se na zábrany, a dvě z nich dokonce zlomily. Youtuberka se proto rozhodla podpořit tamní security a zakřičela, aby se všichni uklidnili. A nutno říct, že v tomto případě dává její jednání docela smysl.

I přesto se ovšem lidé rozdělili na dva tábory, jež se pod jejím instagramovým profilem hádají. Zatímco mnozí se jí zastávají, větší skupinka hejtrů jí opět nadává. Podle nich je Mína zlá, takto by se k fanouškům neměla za žádných okolností chovat a konečně jim ukázala svou pravou tvář. Ani mnozí fanoušci pak na Instagramu neskrývají zklamání z jejího chování na zmiňované akci. Co myslíte vy? Byla muserka v právu, nebo to prostě přehnala?


Přečtěte si také