Showbyznys

13. června 2016 16:03

Tereza Javorová

DIETA podle SCARLETT JOHANSSON: Jak kráska zhubla pro roli v Avengers a Iron Manovi? Zkuste to jako ona...

Patří k největším sexsymbolům našeho století. I když se s plnými rty, zelenýma očima a bujným dekoltem už narodila, postavu zadarmo nemá. Jak na ní pracuje? Zvládnete to i vy!

Scarlett Johansson se pro roli v akčních filmech Avengers, Kapitán America i Iron Man musela dostat do perfektní formy, aby zvládla náročné bojové akce. Většinu z nich musela herečka navíc zvládnout sama a nemohla se spoléhat jen na dodatečné počítačové efekty. Jak tedy vypadal její fitness program?

Trénink

Herečka musela být ve stoprocentní fyzické kondici. Chodila tak na prvidelné 90minutové kruhové tréninky, při kterých nejen posilovala celé tělo, ale běhala do schodů, cvičila s činkami, medicinbalem a boxovala. Posílit se snažila hlavně nohy, takže dělala tisíce výpadů a dřepů. Herečka přiznává, že tréninky byly velmi tvrdé, ale díky nim se dokonale naučila rozumět svému tělu. "Poznala jsem každý sval a šlachu. Navíc bych se teď už, myslím, dokázala ubránit, kdyby mě někdo napadl," usmívá se blonďatá kráska.

Jídelníček

Bez úpravy jídelníčku by samotné cvičení samozřejmě nemělo takový efekt. Denní strava herečky se tak skládala ze tří hlavních jídel a několika minisvačinek. K snídani si dala vždy dvě omelety, ovesnou kaši a kousek ovoce. K obědu si pochutnala na krůtím mase s olivovým olejem, citronem a zeleninou a na večeři si dopřála spoustu proteinů v podobě dušené ryby, kapusty a brokolice. Že by vám to nestačilo? Ani svačinkou byste si moc nepomohli. K té si Scarlett mohla dát jen jablko nebo pár mandlí. Dietní jídelníček se ale vyplatil a herečka zhubla, aniž by ztratila svalovou hmotu.

Hříchy

Scarlett není stroj a i ona má svoje milovaná jídla, kterých se jen těžko vzdává. Na čem ujíždí? Na sýrech! "Jsou mojí opravdovou vášní. Absolutně ovládají můj život." směje se herečka. "Bylo velmi těžké se jich vzdát." Přiznává ale, že si občas kousek dobrého sýra jen tak za odměnu vychutná.

Podívejte se, jak dieta herečce prospěla. Vypadá lépe než kdy předtím!

Sdílejte článek

Přečtěte si také