Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Do školy v helikoptéře nebo ferrari… a pak přišel vyhazov! Co syn milionáře provedl?

Milionáři prý mají jednoduchý život, za peníze se přece dá koupit (téměř) vše? To si alespoň všichni myslí, milionářský synek Victora Micula ve škole ale narazil! Co provedl?
Vydáno: 08.09.2014, Táňa Sáblíková
Milionářský synek Victor Micula
Milionářský synek Victor Micula Autor: mirror.co.uk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Victor Micula mladší jezdil do školy ve ferrari a létal helikoptérou, prostě si užíval života jako správný syn milionáře! Vždyť jeho otec disponuje jměním 160 milionů liber. Mladý Victor ale pěkně narazil ve škole při závěrečné zkoušce, navíc při opravném termínu!

Podle všeho měl totiž podvádět, a tak byl vyloučen nejen ze zkoušky, ale i ze školy! „Byla to jeho jediná možnost, jak složit závěrečnou zkoušku, protože už jednou u ní propadl,“ prozradil jeho spolužák. Victor se ale hájí tím, že byl dobře připravený a k žádnému podvádění nedošlo!

O svoji budoucnost se ale bát nemusí a ví to i jeho kamarádi a spolužáci. „Ukázalo mu to, že za peníze se nedá všechno koupit, myslím ale, že to na jeho kariéru nebude mít vliv, vždycky může dostat místo ve firmě svého otce,“ dodal nejmenovaný spolužák.

Mohlo by vás zajímat:

Cožeeee?

Muž požádal o rozvod. Důvod proč chce opustit svoji ženu vás zaručeně pobaví


Jíst před mužem je prý neženské

Žena podivínka? Před svým partnerem nejím! Proč?

 
Před a po

Z metráčka firness lektorkou. Tato žena zhubla…KLIK!

Článek je zařazen v: zkouška , škola , milionář , Ferrari
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama