Showbyznys

16. prosince 2015 13:16

Tereza Javorová

DRSNÁ FAKTA: Co se stane, když přestanete pít alkohol?

Alkohol je droga. Alkohol je dobrý sluha, špatný pán. Alkohol je metla lidstva. Ale není nic horšího, než ho přestat pít. Čtěte proč.

1. Lépe se vám bude spát - Jakpak by ne, když se z vás stane asociál, kterého nezvou na žádný večítek.

2. Stihnete metro - a když už vás náhodou pozvou, do půlnoci se stejně začnete strašně nudit a radši chytnete poslední metro.

3. Přestanete se přejídat - kdopak by stál o ty tajné, noční zastávky chutě a rozkoši v KFC na I. P. Pavlova, že. I když takový kyblík ve 3 ráno...mmm.

4. Zlepší se vám sexuální život - přijdete sice o všechna ta sexuální dobrodružství, na která jste neměli ve střízlivosti odvahu, ale toho misionáře, kterého máte jednou týdně s manželkou, si aspoň budete pamatovat. Gratulujeme.

5. Nebudete mít kocovinu - můžete vstát vo půl 6 ráno, jít si zaběhat, nachystat si věci do práce, udělat dětem snídani, místo koly si koupit noviny a se sluníčkovým pocitem a písničkou na rtech jít do práce. Fakt cool.

6. Zbavíte se "kamarádů" - kdo by se chtěl kámošit jen s kaličema, kteří balí jednu holku za druhou, nechybí na žádné párty, mají šílené zážitky, ale žádný jasný životní cíl?

7. Lidé vám přestanou závidět - Vždycky jste platil za lva salonu, kterému neodolá žádná sukně, i přes svůj zhýralý způsob života má dost peněz a dokáže si je patřičně užít. A lidé vám záviděli a závist...to je špatná věc. Jenže ne, když lidé závidí vám. Teď budete smutně koukat vy.

8. Budete mít pocit, že žijete dlouho - život, který nestřídá jedna párty za druhou, se vám bude zdát jako ve zpomaleném filmu. Budete mít spoustu volného času, volných večerů...jen musíte vymyslet, co s tak nudným životem.

9. Budete mít víc peněz - ok, to by šlo. Ale co s prachama, který si ani neužijete? Aha, můžete si za ně koupit předražený veganský salát.

10. Vyhnete se trapasům - no jo, ale co budete jednou vyprávět svým dětem, kamarádům (jestli ještě nějaké máte), kolegům v práci, na smrtelné posteli? Jak se vám podařila zkompletovat sbírka známek? Bravo.

Sdílejte článek
Štítky peníze alkohol Metro party metro I. P. Pavlova KFC závist drsný alkohol sluha kyblík

Přečtěte si také