Showbyznys

28. prosince 2021 16:47

redakce Prima Lajk

Drsňák Muradov konečně řekl pravdu o nevěře! Vážně Bagárovou podváděl a má utajené dítě?

MMA zápasník Makhmud Muradov se vyjádřil k nařčením z nevěry. Proč opravdu skončil jeho vztah s Monikou Bagárovou?

Česká média v posledních dnech neřeší prakticky nic jiného, než rozchod zpěvačky Moniky Bagárové s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem, s nímž má roční dceru Ruminku. Zpěvačka smutnou zprávu sdělila o vánočních svátcích a většina jejích fanoušků dávala rozchod za vinu právě bývalému partnerovi, který většinu času trávil tento rok v rodném Uzbekistánu a s Bagárovou se už příliš nevídal. Mnozí lidé si proto mysleli, že to byl právě on, kdo rodinu opustil. Tyto fámy ovšem včera Muradov v rozhovoru pro Extra.cz razantně popřel.

„Mně je to jedno, co si o mně lidé myslí, co o mně píší, nebo říkají. Mě jejich názor vůbec nezajímá. Důležité pro mě je jen to, že mám zdravou dceru a zbytek je mi šumafuk. Každý ať si myslí, co chce. Já vím pravdu. Nikoho jsem neopustil, nenechal. Všechno se stalo, jak se stalo,“ řekl Muradov. A nyní se pro stejný web MMA drsňák vyjádřil také ke spekulované nevěře. Podle některých fám si měl totiž Muradov v Uzbekistánu už najít novou lásku, což mělo být i pravým důvodem rozchodu s Bagárovou. A co víc, podle dalších zvěstí už měl mít s novou partnerkou dokonce utajované dítě!

Také tyto drby ovšem nyní Muradov razantně smetl ze stolu. „Důvodů pro rozchod bylo víc. Ale novou holku nebo miminko, jak někteří píšou nebo říkají, nemám,“ sdělil Muradov pro Extra.cz. „Ani na něco takového nemám myšlenky. A nejsem ten člověk, který by tohle udělal. Asi, nevím,“ dodal. Populární sportovec pak dále sdělil, že vztahy mezi ním a Bagárovou rozhodně nejsou napjaté a rozešli se víceméně v dobrém. „Takhle jsme se domluvili z obou stran, že to bude lepší pro mě i pro ni. Prostě jsme měli nějaké problémy. Ale jak říkám: jsme úplně v pohodě. Vždycky se na všem domluvíme,“ uvedl Muradov na pravou míru.


Přečtěte si také