Drsňák Vémola se nečekaně vyjádřil k románku s megaprsaticí! Opravdu zahýbal své těhotné partnerce?

Zápasník Vémola prozradil, jak je to s megaprsaticí, která se po jeho boku objevila na fotce na sociálních sítích.

Včera jsme vás informovali o útočném příspěvku přítelkyně zápasníka MMA Karlose Vémoly Lely Ceterové. „Rodina je jen jedna. A tu ti ku*va nedá… Hodně lidí se mě ptá, co se stalo… Moje odpověď je, že pravda brzy vyjde na povrch,“ to napsala Lela na svém Instagramu poté, co se na sociálních sítích objevil Vémola s extrémně vnadnou Kristhin Gomez po boku.

Neuběhl ale ani den a Lela najednou obrátila. Deníku Blesk řekla, že její status nebyl určený nikomu konkrétnímu. „Chtěla jsem pouze poukázat na to, že rodina je na prvním místě a mrzí mě, když vidím, že krásné rodiny se mnohdy snaží poškodit různé ku*vy, které se snaží muže svést. Připadá mi v tom tato doba naprosto pokažená,” dodala Lela, která v současnosti se známým zápasníkem čeká dítě.

A jak na celou situaci reagoval sám Vémola? Blesku sdělil, že sexbomba Kristhin Goméz je jeho známá, kterou potkal už před deseti lety v Londýně. „Dorazil jsem na její narozeniny, a je z toho takové haló, jen proto, že má velká prsa a Lela vydala status na Instagramu,“ doplnil s úsměvem. Otázkou je, jestli tohle Vémolovo vysvětlení bude pro jeho těhotnou přítelkyni dostačující. Přece jen, na každém šprochu pravdy trochu... a my jsme moc zvědaví, jestli tahle kauza bude mít další pokračování.

Sdílejte článek
Štítky milenka Karlos Vémola reakce Lela Ceterová románek

Přečtěte si také