Ed Sheeran přiznal, že mu seriál South Park zničil život. Co mu tvůrci udělali?

Britský zpěvák si postěžoval, že mu jedna epizoda South Parku dost zkomplikovala život.

Ed Sheeran je vedle prince Harryho a Rona z Harryho Pottera nejslavnějším britským zrzkem vůbec. O to hůř prý slavný písničkář snášel jednu epizodu kontroverzního, ale velmi populárního seriálu South Park s názvem Zrzci (S09E11: Ginger Kids). V té postihne Cartmana nemoc zvaná zrzitýda poté, co prohlašoval, že zrzci nemají duši a nositelé „zrzavého genu“ jsou prokletí.

South Park Ginger GIFfrom South Park GIFs

„Být zrzkem v Anglii bylo vždycky něco, proč si z vás dělali lidé p*del,“ řekl Sheeran v rozhovoru pro Slam Radio. „V Americe to bylo všem ale jedno. Teda až do chvíle, kdy byla odvysílaná ta zku*vená epizoda South Parku, která mi zničila život,“ zavtipkoval zpěvák, který poté ale přiznal, že žádnou zášť k tvůrcům necítí, a dokonce by jednu z postav rád nadaboval.

Díl, který napsal spolutvůrce Trey Parker, však v roce 2005 vyvolal silnou kontroverzi u všech zrzků po celém světě. Média dokonce upozorňovala na to, že seriál podněcuje k násilí proti lidem s ryšavými vlasy. Tvůrci si ale z negativních ohlasů stejně nikdy nic nedělali.

Sdílejte článek
Štítky Amerika Anglie princ Harry Harry Potter Ed Sheeran Městečko South Park zrzavé vlasy Městečko South Park zrzci Trey Parker

Přečtěte si také