EXKLUZIVNĚ: Provokatér Kazma vyšel s pravdou ven! Přiznal, že je loutkou a šílené kousky vymýšlí někdo jiný (apríl)

Internetový bavič Kazma přišel se šokujícím odhalením! O koho ve skutečnosti jde?

Jim Carrey, výlet do Ruska, nebo třeba falešný Bieber. Známého internetového baviče Kazmu zná díky jeho kanadským žertíkům celý národ. Nebo jsme si to alespoň doteď mysleli. Kazma totiž v exkluzivním rozhovoru, který zítra vyjde v rámci jeho pořadu na Streamu, přišel se šokujícím odhalením. A když říkáme šokující, myslíme tím jako-z-filmu-Christophera-Nolana-šokující! Naprostý a totální mindfuck. Vlastně tomu doteď nemůžeme uvěřit.

Kazma není Kazma. Kamil Bartošek, dosavadní představitel Kazmy, je totiž pouhým hercem, který si na Kazmu dlouhé roky hrál. Jak v rozhovoru přiznává, jeho zaměstnavatel, jistý Karel Sozé, za ním před lety přišel s nabídkou, aby nějakou dobu předstíral tuto původně neznámou postavu, o které by později vznikl dokument. Po obřím úspěchu s Jimem Carreym si ale oba řekli, že jsou Češi možná hloupější, než si původně mysleli, a tak se rozhodli ve hře na Kazmu pokračovat.

Jejich plán byl přicházet s čím dál šílenějšími pranky, dokud bublina nepraskne a na ty dva se konečně nepřijde. Naivní veřejnost se ale ani po několika letech nijak nepřiblížila jejich odhalení, a tak se rozhodli, že už je to nebaví, a odhalí se sami. Zatímco však Kamil s postavou Kazmy a potažmo i všemi pranky končí, Karel Sozé si nechává dvířka otevřená i do budoucna. Podle muže, jehož pravou identitu nebudeme znát ani po zveřejnění rozhovoru, se prý v budoucnu může v roli Kazmy objevit někdo nový a pranky tak začnou nanovo. Už se nemůžeme dočkat.


Přečtěte si také