Showbyznys

18. března 2019 14:50

redakce Prima Lajk

FOTO: Drsná pravda o dětech Michaela Jacksona! Jak k nim zpěvák vlastně přišel?

Co jste nevěděli o dětech Michaela Jacksona?

Deset let od smrti bývalého krále popu Michaela Jacksona a světová média spolu s veřejností neřeší nic jiného než zpěvákovo domnělé zneužívání dětí. Z toho jej obvinily bývalé dětské hvězdy Wade Robson a James Safechuck, kteří v novém dokumentu Leaving Neverland prozradili, co všechno s nimi slavný zpěvák u sebe v ložnici prováděl.

Nepřímých důkazů mluvících v Jacksonův neprospěch je poměrně dost na to, aby si někdo mohl vážně myslet, že byl zpěvák nevinný. Pokud vám ale nestačí důkazy v podobě DNA, popisu genitálií nebo samotné svědectví dvou dnes již dospělých mužů, pojďte si teď připomenout, jak vlastně zpěvák přišel ke svým vlastním dětem. To vám totiž celkem dobře nastíní, že jeho milostný život nebyl úplně normální.

Po krachu prvního manželství Lisou Marií Presley si totiž Jackson vzal neznámou zdravotní sestřičku Debbie Rowe, která mu měla posloužit jen coby nástroj na porození dvou dětí. Nikdy spolu však neměli sex. Místo toho došlo k umělému oplodnění, a přestože děti byly technicky jeho, byl jejich tátou, šance, že by Afroameričan (několikrát přeoperovaný, aby měl světlejší barvu kůže) zplodil dvě modrooké děti se světlou barvou kůže, je prakticky nulová. Ani 22letý Prince Michael Jackson, ani 20letá Paris Jackson tak nejsou jeho vlastní děti. Což je možná důvod, proč se v poslední době pokusila Paris již dvakrát o sebevraždu. Výčitky, trauma, nebo jen deprese? Tak či tak, odkaz slavného zpěváka je čím dál tím ošklivější.

Sdílejte článek
Štítky děti dokumenty zpěvák pedofil Michael Jackson Leaving Neverland Paris Jackson

Přečtěte si také