Showbyznys

3. listopadu 2021 10:22

redakce Prima Lajk

FOTO: Hvězda Harryho Pottera šokovala fanoušky halloweenským kostýmem. Takhle Draca Malfoye už nikdy neuvidíte!

Tom Felton bude v našich srdcích už navždy Draco Malfoy ze zmijozelské koleje a není tedy divu, že se fanouškům jeho halloweenský kostým moc nelíbil.

Herec Tom Felton, představitel legendárního rozmazleného Draca Malfoye ze série o Harrym Potterovi, rád sdílí na sociálních sítích příspěvky ze světa čar a kouzel. Nyní se ale podle fanoušků dopustil té největší zrady, jakou kdy zmijozelská kolej viděla. Na svůj Instagram totiž sdílel svůj halloweenský kostým a jeho sledující mu to prostě nedokážou odpustit.

Jeden z nejslavnějších představitelů Zmijozelu si oblékl nebelvírskou šálu, hábit, kulaté brýle a namaloval jizvu ve tvaru blesku, čímž vzdal hold svému úhlavnímu nepříteli, chlapci, který přežil, Harry Potterovi. „Co by na to řekl tvůj otec?!“ napsal mu pod fotku jeden z fanoušků jako narážku na Luciuse Malfoye, kterému mu by se tento halloweenský kostým rozhodně nelíbil. Aby toho nebylo ještě málo, Tom Felton dal nebelvírskou šálu i své fence Willow, které se tato zrada taky rozhodně nelíbila.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Harry Potter Draco Malfoy Tom Felton šála Draco Malfoy Tom Felton halloweenský kostým

Přečtěte si také