Miley Cyrus se stala ambasadorkou nového parfému Gucci
Autor: Instagram.com/mileycyrus Miley Cyrus se stala ambasadorkou nového parfému Gucci

FOTO: Provokatérka Miley Cyrus sdílela fotku nahoře bez. Co tím chtěla propagovat?

Tamara F. . Publikováno: 12.11.2021
Zpěvačka Miley Cyrus na svém instagramovém profilu zase provokovala.

reklama

Popová hvězda a rebelka Miley Cyrus je známá svým extravagantním a provokativním chováním. Před pár dny zase fanoušky pěkně podráždila zákulisními fotkami z chystané přehlídky Gucci Love Parade, na které se objevil jako model i herec ze Sám doma Macaulay Culkin. Na svůj instagramový profil zpěvačka přidala peprné snímky v pouze v kalhotkách a botách, kterým ale jen stěží někdo věnoval pozornost.

Právě značkovým Gucci teniskám chtěla provokatérka Miley udělat reklamu. „Bota, která se prodává sama,“ napsala komentář k fotkám ze šatny, na kterých je nejprve v kalhotách a krátkém tričku, na posledním snímku však zahodila stud i crop top a zapózovala nahoře bez. Poprsí si zakrývala pouze rukama a vypadala zatraceně sexy.

 

 

Americká zpěvačka se v létě stala ambasadorkou a tváří nového parfému Flora Gorgeous Gardenia od Gucciho, a tak je pochopitelné, že na připravované módní přehlídce nemohla chybět. Na akci vynesla kromě třpytivého modelu i svůj nový objev, bubeníka Maxxe Moranda z kapely Liily.

 

Miley Cyrus

Zpěvačka Miley Cyrus prý viděla UFO. Jak popsala setkání s mimozemšťany?

Demi Lovato se stala hlasem pro nebinární osoby

FOTO: Slavná nebinární zpěvačka uvedla na trh genderově neutrální sexuální hračku! Jak vypadá?

reklama