návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

FOTO: Terminátor a Greta jsou kámoši! Podívejte se, co slavný Arnie daroval mladé aktivistce

Co daroval Arnold Schwarzenegger nenáviděné Gretě?
Vydáno: 30.09.2019
Arnold s Gretou 1
Autor: twitter.com Arnold s Gretou 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ne každý dospělý muž se chová jako hulvát a nadává teprve 16leté Gretě za to, že jen říká, co většina z nás nechce slyšet. Dobrým příkladem teď jde bývalý guvernér Kalifornie a legendární představitel Terminátora Arnold Schwarzenegger.

Ten je už dlouhé roky velkým zastáncem ochrany životního prostředí a snaží se pomáhat, kde to jde (i když si občas neodpustí steak nebo projížďku tankem), když měl teď tedy čerstvě možnost setkat se s mladou aktivistkou, která se snaží probudit světové politiky a zbytek světa k nějaké akci, neváhal, a rozhodl se přiložit ruku k dílu.

Greta do USA cestovala na lodi, aby upozornila na škody způsobené leteckou dopravou. New York ale rozhodně nebyl posledním místem, kde mladá aktivistka musí vystoupit. Čeká ji ještě plno proslovů na plno místech a její další zastávkou je Kanada. No a Schwarzenegger se teď nabídl, že jí na tu cestu půjčí svůj luxusní elektromobil Tesla Model 3. Oba aktivisté se poprvé potkali před pár měsíci na konferenci v Rakousku. Arnold byl údajně ohromen mladou dívkou a od té doby je jejím velkým fanouškem.

Clarkson vs. Greta 1

Clarkson z Top Gearu setřel Gretu! Prý je to namyšlený spratek! Co drsného jí ještě vzkázal?

Greta Thunberg (16)

GALERIE: 16letá Greta Thunberg obdrží Nobelovu cenu. Za co ji nenáviděná aktivistka dostane?

Článek je zařazen v: Greta Thunberg , Arnold Schwarzenegger , dárek , tesla , cestování , životní prostředí , klima , aktivity