GALERIE: Ben Cristovao poslal Grznárovi tento drsný vzkaz! Dočkáme se snad odvety jejich brutální bitky?

Bude mít jejich zápas nečekané pokračování?

Je to teprve dva dny, co se konečně uskutečnil mnohými očekávaný zápas mezi Benem Cristovaem a kulturistou Filipem Grznárem v brazilském jiu-jitsu. Jejich souboj měl ovšem velmi rychlý průběh a skončil již po pouhé minutě. Grznár byl totiž nucen po Benově dominanci zápas ukončit kvůli zranění a oblíbený zpěvák tak slavil velmi brzké vítězství.

Mnozí fanoušci pak byli zklamání, že souboj netrval o něco déle. Grznár však serveru Extra.cz po zápase prozradil, že odveta se podle něj neuskuteční. „Ben odvetu asi nepřijme. On je na koni a já za vola. Nicméně to teď nechám uležet a potom ho vyzvu znovu,“ řekl Grznár. Jenže jak to vypadá, tak odveta možná přecei jen bude a kulturista bude mít další šanci velmi brzy!

Cristovao se totiž nyní k celému boji vyjádřil na sociálních sítích a kromě popisu zápasu poslal svému sokovi i poněkud drsnější vzkaz. Grznár má teď podle něj všude a zřetelně potvrzovat, že prohrál s minimálně o 20 kilogramů lehčím veganem i proto, že je v bojových sportech prostě horší. V opačném případě je prý připraven si za dva týdny, až bude jeho protivník zdravotně v pořádku, dát odvetu!

Tím ovšem Ben zdaleka neskončil. Ve statusu nadále tvrdí, že svým zápasem zkrátka ukázal, že svaly nejsou všechno a s Filipem by si hravě poradil kdokoliv, kdo se brazilskému jiu-jitsu věnuje. Jak bude na tato slova reagovat Filip Grznár, který otevřeně propaguje používání steroidů a tvrdí, že tzv. sypači jsou prostě lepší? Dočkáme se snad za pár týdnů nečekané odvety, nebo si myslíte, že by Grznár proti Benovi zase neměl šanci?

Sdílejte článek

Přečtěte si také