Showbyznys

25. dubna 2016 15:41

Tereza Javorová

GALERIE: Beyoncé zpívá na novém albu o nevěře. Takhle vypadá sexbomba, která prý svedla Jay-Zho

Kolem všeho, co udělá královna Beyoncé, je vždy velký rozruch. Svou novou deskou Lemonade však rozpoutala něco daleko většího! Celý svět se ptá: rozpadlo se jí manželství s Jay-Z?

O potenciální nevěře Jay-Zho se začalo šuškat už v roce 2014. Jeho milenkou měla být návrhářka Rachel Roy. Aféra po čase sice odezněla, ale v posledních dnech nabrala opět na aktuálnosti.

Beyoncé totiž na svém novém albu Lemonade zpívá v písni Sorry, že její muž "better call Becky with the good hair", tedy raději zavolá Becky s hezkými vlasy.

Aféře nasvědčuje i incident právě z roku 2014, kdy se zpěvačka Solange poprala přímo s Jay-Zem ve výtahu za přítomnosti Beyoncé. Podle blízkých zdrojů prý hájila svoji kamarádku, protože se zrovna o nevěře dozvěděla.

Rachel Roy, která by měla být tou tajemnou Becky, potvrdila tuto "náhodu" svým postem na Instagramu. Zveřejnila na něm vysmátou fotku, pod kterou napsala: "Good hair don’t care, but we will take good lighting, for selfies, or self truths, always. live in the light #nodramaqueens." Tedy že jí to je naprosto jedno, ale zájmu veřejnosti ráda využije ke svému prospěchu.

Jak Rachel Roy, která údajeně svedla Jay-Zho vypadá? Podívejte se do galerie!

Sdílejte článek
Štítky nevěra Instagram galerie Beyoncé Knowles Rachel Roy

Přečtěte si také