GALERIE: Drsňák Dan Bilzerian prozradil, kolikrát týdně má sex. Fanoušci mu nevěří!

Dan Bilzerian se netají tím, že rád střídá krásné ženy. Nyní fanouškům prozradil, kolikrát týdně má sex.

Známý provokatér a hvězda Instagramu Dan Bilzerian rád sdílí fotky a videa ze svých legendárních večírků, na kterých se často objevují drogy a krásné ženy. Fanoušci si všímají, že na každém mejdanu jsou jiné a dost spoře oděné slečny, kterým chtíč kouká z očí na sto kilometrů. Lidi tak zajímá jedna otázka. Kolik sexu asi musí mít král večírků a žen?

Čtyřicetiletá hvězda sociálních sítích se tak rozhodla odpovědět na všechny palčivé otázky, které jeho fanouškům nedají spát. „Kolik sexu mám za týden? Nevím, řekl bych, že tak v průměru asi dvakrát denně. Jo, určitě to bude minimálně 14x týdně,“ odpověděl Bilzerian na Instagramu.

Video se stalo okamžitě virálním i na TikToku a lidé z odpovědi nepřestávají být v šoku. „14krát?! To je číslo, které nemám za celý život, natož za týden,“ okomentoval to jeden fanoušek. Další na video zareagoval takto: „To není možné! Je mi třicet, a kdybych to dělal dvakrát denně, vyřadí mě to ze hry na další dva dny.“ Těžko říct, zda je Bilzerianovo číslo pravdivé, nebo ne, ale zdá se, že fanoušci mu to moc nevěří.


Přečtěte si také