reklama

reklama

GALERIE: Epizoda Přátel se dočká nové verze. Zahrají si v ní exkluzivně černí herci

rd. Publikováno: 22.09.2020
Přátelé s novým obsazením? Pro dobré účely vzniká nová verze vybrané epizody ze třetí série – zahrají si v ní exkluzivně černí herci.

reklama

Těšili jste se na návrat Přátel? Kvůli COVID-19 si na něj ještě nějakou dobu počkáte, mezitím nás ale už za pár dní čeká nová verze jedné epizody ze třetí série, kterou budou číst noví herci při tzv. „table read“, tedy něco jako předčítání scénáře při zkoušce, akorát v tomhle případě přes on-line hovor na Zoomu a pro dobré účely.

Účelem je vybrat finanční prostředky na neziskovou organizaci podporující volební proces v USA a zhruba půlhodinovým pořadem bude diváky provázet herečka Gabrielle Union, která se mimo jiné v původním seriálu kdysi krátce objevila. Vás už ale nejspíš zajímá, kteří herci ztvární hlavní role. Budou jimi Sterling K. Brown (Ross), Uzo Aduba (Phoebe), Ryan Bathe (Rachel), Aisha Hinds (Monica), Kendrick Sampson (Joey) a Jeremy Pope (Chandler). Jejich fotky si pak můžete prohlédnout v naší galerii.

Mimochodem, stejná epizoda se před pár lety již dočkala moderního zpracování v klipu od hudebníka Jay-Z, pustit si ji můžete níže:

 

Kdo si mohl zahrát v Přátelích? 1

GALERIE: Přátelé v úplně jiném pojetí? Podívejte se, kteří herci si mohli zahrát hlavní postavy

Jennnifer Aniston vs. požár 1

FOTO: Trapas v přímém přenosu! Slavná Jennifer Aniston kvůli dezinfekci málem uhořela

reklama