návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Hnus roku?! Živému Kenovi vyoperovali umělé břišáky, které si pak nechal strčit do zadku! Proč to udělal?

Nechvalně známý živý Ken podstoupil další nepochopitelnou operaci. Proč si nechal takto nesmyslně vylepšit zadek?
Vydáno: 14.11.2019
Rodrigo Alves alias Živý Ken.
Autor: profimedia.cz Rodrigo Alves alias Živý Ken.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O šíleném Rodrigo Alvesovi jste už asi někdy četli. Fanatický Brazilec, jehož cílem je stát se dokonalým mužem a kopií panáčka Kena, se díky neskutečnému počtu plastických operací a zákroků dostal dokonce do Guinessovy knihy rekordů. I když před nějaký časem prohlašoval, že už s plastikami kvůli mnoha zdravotním problémům raději skončí, pořád tento slib jaksi nesplnil. Naopak, stále chodí na jednu operaci za druhou a pořád tak hazarduje se svým zdravím. Z jeho posledního zákroku vám zůstane rozum stát.

Živý Ken totiž nebyl úplně spokojený s tvarem svého zadku, a tak se rozhodl si ho přikrášlit dalším plastickým zákrokem. A tentokrát hodně šíleným. Nechal si totiž odoperovat své falešné břišní svaly a místo toho si jen nechal vložit právě do své zadní části. Proč? No, na to asi úplně logické vysvětlení nenajdeme. Ken nicméně v rozhovoru přiznal, že se svými „břišáky“ nebyl dlouhodobě spokojený a vypadaly na něm spíš směšně. Rozhodl se jich proto zbavit a využít je na místě, jež ho aktuálně trápí nejvíc. Ne, také tomu moc nerozumíme. A trochu se bojíme, kde Kenova posedlost skončí.

Obživlý ken Rodrigo Alves

Živému Kenovi se po 11 plastických operacích rozpadá nos. Diví se tomu vůbec někdo?

Rodrigo Alves a nabídka na uříznutí penisu. 6

GALERIE: Živému Kenovi nabídli miliony a roli ve filmu, když si nechá odstranit penis! Jeho odpověď vás překvapí

Článek je zařazen v: živý Ken , Rodrigo Alves , operace , zadek , břišní svaly , umělý zadek