Showbyznys

11. května 2019 13:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Hrdina zápasu se Švédy Bartošák se stal pár hodin po výhře otcem! Jak se gólmanovo dítě jmenuje?

Český brankář zažil na počátku mistrovství světa v hokeji dvojitou radost. Jen pár hodin po parádním vítězství přivítal na světě syna.

Gólman Patrik Bartošák patří bez debat mezi největší hvězdy a strůjce úspěchu ve včerejším zápasu proti Švédsku. Národní tým deklasoval na úvod hojekové šampionátu favorita 5:2 a velkou zásluhu na tom měl právě náš koncentrovaný brankář. Dlouho si ovšem oslav po zápase neužil. Bartošák totiž musel skoro hned poté spěchat za svou snoubenkou Dominikou, která zrovna začala rodit!

Ostatně, s vědomím, že porod je u partnerky na spadnutí, vstupoval Bartošák i do samotného zápasu. Dítě ovšem trpělivě počkalo na tatínkovo vítězství a následný příjezd do Ostravy a na svět přišlo v 9:32 ráno. Syn se jmenuje Damian, má 51 centimetrů a vážil takřka tři a půl kilogramu. Hrdý otec pak o svém štěstí informoval české fanoušky na Instagramu. Bartošák si ovšem synka dlouho neužije. Už večer nejspíše nastoupí v zápase proti Norsku a také následující týdny pro něj budou na mistrovství dosti hektické. Šťastnému brankáři ovšem už nyní gratuluje k radostné novině prakticky celé Česko.


Přečtěte si také