návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Hvězda Hry o trůny zuří, lidé si totiž stěžují na nahotu v seriálu! Co drsného jim vzkázala?

Naštvat Matku draků? To není dobrý nápad.
Vydáno: 27.11.2017
Jak brání Emilia Clarke nahotu v seriálu?
Autor: HBO Jak brání Emilia Clarke nahotu v seriálu?

Zajímají vás trojky, orgie, sex na koních, na lodích, v jeskyních, vedle mrtvol nebo rovnou incest? Pak neexistuje lepší seriál než právě Hra o trůny. Ne snad, že by tahle epická fantasy sága neoplývala mnoha jinými kvalitami, známá je ale především kvůli explicitnímu násilí a častým erotickým scénám. A právě na ty se v poslední době snášelo dost kritiky. Což rozzuřilo jednu z hlavních hvězd seriálu, herečku Emillii Clarke.

Matka draků, jak je jí v seriálu přezdíváno, se přirozeně na obrazovce několikrát svlékla, pokaždé to ale podle jejích slov buď posouvalo příběh, nebo nějakým způsobem umožňovalo divákům nahlédnout hlouběji (ehm) do její psychiky.

Při nedávném rozhovoru tak na závěr kritikům vzkázala: „Lidé souloží pro zábavu – je to součástí života.“ Inu, nemohli bychom souhlasit více! Co vy, vadí vám nahota a sex v seriálu, nebo ho bere jako přirozenou součást světa?

Co stojí za Tyrionovým temným výrazem?

Tahle temná teorie vysvětluje, proč Tyrion ve Hře o trůny poslouchal, jak mají Jon a Daenerys sex! Takový důvod by vás nenapadl

Vrátí se ještě Duch?

Tohle je pravý důvod, proč už se zlovlci neobjevují ve Hře o trůny! Uvidíme je ještě někdy?

 

Článek je zařazen v: seriál , Hra o trůny , kritici , Emilia Clarke , Daenerys Targaryen , matka draků

reklama