reklama

reklama

Pohřeb Dana Nekonečného byl bujarou oslavou jeho života.

GALERIE: Internet dojímá rrrozkošný pohřeb Dana Nekonečného! Takové rozloučení by chtěl mít každý z nás

Publikováno: 05.04.2019
Přátelé i fanoušci se s populárním zpěvákem a králem rozkoše Danem Nekonečným rozloučili přesně tak, jak by si to přál.

reklama

Pohřeb, který musí dojmout snad i člověka, jehož hudba zpěváka Dana Nekonečného míjela velkým obloukem. Přesně tak by se dalo v rychlosti shrnout poslední rozloučení se samozvaný králem rozkoše, které proběhlo ve čtvrtek odpoledne. Místo obřadu plného slz a smutku byla totiž k vidění bujará atmosféra plná tance, ohňostrojů a samozřejmě žluté barvy.

Vše začalo již po poledni v Řeporyjích, kde zpěvák zemřel na infarkt, pestrobarevným průvodem, jenž skončil až u krematoria v pražském Motole. Pohřbu se zúčastnili nejen jeho nejbližší a kamarádi, ale také mnoho fanoušků. Všem pak bylo jasné, že tady jsou slzy a černá barva oblečení prakticky zakázány. Místo toho se rozjela taneční show plná samby a dobré nálady, u níž by člověk možná ani netipoval, že jde o pohřeb. Latinskoamerické rytmy a Danovy tanečnice lidi prakticky roztancovaly. Tančilo se na zpěvákovy největší hity a na závěr zazněla melodie z filmu Poklad na stříbrném jezeře, po níž následoval velký potlesk.

Fotografie a záběry z celého obřadu pak dojímají na internetu nejen jeho fanoušky, ale prakticky i všechny ostatní. Podle komentářů by si podobný pohřeb plný dobré nálady a roztančené atmosféry přálo asi hodně lidí. Pohřeb Dana Nekonečného pak nebyla podle lidí smutná událost, ale bujará oslava jeho života, jak by si to sám zpěvák nejvíc přál. A podle komentářů na internetu by si podobný pohřeb, jenž nejlépe vystihuje osobnost zemřelého, možná přálo více lidí.

Proč byl Dan Nekonečný nalezen až 3 dny po smrti? 1

Tohle je smutný důvod, proč se na smrt Dana Nekonečného přišlo až po 3 dnech! Na co zpěvák možná zemřel?

Detaily o smrti Dana Nekonečného. 1

Děsivé detaily smrti Dana Nekonečného. Zpěváka našli mrtvého až po třech dnech!

reklama