reklama

reklama

Proč byl Dan Nekonečný nalezen až 3 dny po smrti? 1

Tohle je smutný důvod, proč se na smrt Dana Nekonečného přišlo až po 3 dnech! Na co zpěvák možná zemřel?

Publikováno: 28.03.2019
Záhadná smrt zpěváka Dana Nekonečného stále trápí celé Česko. Co se slavnému showmanovi vůbec stalo?

reklama

Záhadná smrt Dana Nekonečného stále hýbe celou Českou republikou a lidé si kladou otázku, co se v pronajatém domku v Řeporyjích opravdu stalo. Policie už sice vyloučila cizí zavinění, stále se ovšem čeká na výsledky pitvy. Jeho bývalá partnerka Zuzana Kardová pak v rozhovoru pro Blesk sdělila, že tělo samozvaného krále rozkoše našel jeho domácí až po třech dnech. A nyní se objevily další detaily, ze kterých vám bude lézt mráz po zádech.

Po dalších informacích, které zjistil taktéž Blesk.cz, bylo tělo Dana Nekonečného nalezeno ve vaně! Serveru to potvrdili sousedé legendárního showmana. „Ležel ve vaně, ale jak se do ní dostal, jestli to byl infarkt při koupeli, nebo to bylo jinak, to zatím nevíme,“ řekl jeden ze sousedů. O příčinách smrti se tak stále nic neví. Čím dál více lidí se ovšem přiklání k možnosti infarktu. Myslí si to i jeho bývalá partnerka. „Podle mě a i jeho sestry mu selhalo srdce. Často si stěžoval na bolesti a míval ty své infarktové záchvaty,“ řekla Kardová v rozhovoru pro Express.cz. Zda je tato teorie pravdivá, nebo zcela mylná, se ovšem dozvíme až po zmiňované pitvě.

Bývalá partnerka pak v rozhovoru také odpověděla na otázku, proč byl zpěvák nalezen až po dlouhých třech dnech. „On nikoho, kdo by se o něj staral, neměl. Byl v kontaktu jenom se svým manažerem, se kterým si volali, jenom když byla práce. Navíc nebylo nic divného, že někomu nebral telefon. Takový on prostě byl,“ dodala. Zároveň v rozhovoru pro Express.cz razantně odmítla spekulace, že by za jeho smrt mohlo předávkování drogami. „Drogy v tom určitě nebyly. Byla jsem s ním devatenáct let a neviděla jsem u něj nic,“ tvrdí Kardová.

Detaily o smrti Dana Nekonečného. 1

Děsivé detaily smrti Dana Nekonečného. Zpěváka našli mrtvého až po třech dnech!

Danova smrt je pro jeho bývalou partnerku šokem.

Utajovaná nemoc a alkohol?! Bývalá partnerka Dana Nekonečného promluvila o jeho nečekané smrti

reklama