Showbyznys

30. října 2017 15:51

redakce Prima Lajk

GALERIE: Justin Bieber a Selena Gomez opět spolu?! Slavný pár společně strávil víkend. Z jejich šokujících fotek šílí internet!

Dají se hvězdní milenci snad opět dohromady?

Že by se fanoušci páru Justin Bieber/Selena Gomez konečně dočkali? Slavné hudební hvězdy se sice bouřlivě rozešly již před pár lety, fandové i mnohá americká média ovšem vždy rádi zaspekulují o tom, zda se tato mladá dvojice přeci jen nedá zase dohromady. A nyní mají ke svým fámám opět velký důvod. Bývalí partneři totiž spolu strávili v podstatě celý víkend!

Zvídaví paparazzi je nachytali v uplynulých dvou dnech hned na několika místech v Los Angeles. Nejdříve byli viděni na společné snídani, poté byli společně v kostele a nakonec spolu strávili hodně času v Justinově sídle. Dala se snad tahle dvojka znovu dohromady? Podle všeho tak daleko ještě asi nejsme.

Selena, která kvůli nedávné transplantaci ledvin téměř utekla hrobníkovi z lopaty, se totiž po děsivém zážitku rozhodla zlepšit jejich narušené vztahy a opět se Justinem sblížit. A Bieber, jenž se momentálně snaží hrát na hodného kluka inklinujícího více k náboženství, také nebyl proti.

A zdá se, že jim tento krok vyšel a oni jsou opět velcí kamarádi. A kdo ví, možná už jsou (nebo brzy budou) zase něco víc. Selenin přítel, zpěvák The Weeknd, pak na jejich schůzku a fotografie údajně nereagoval příliš dobře a začíná se šuškat o jejich rozchodu. A také Justinův románek s herečkou Paolou Paulin je evidentně u konce. Co myslíte, dají se Justin se Selenou nakonec zase dohromady, nebo je to jen zbožné přání fandů?

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez fotky

Přečtěte si také