Showbyznys

11. listopadu 2022 16:32

redakce Prima Lajk

GALERIE: Kapitán Amerika je zadaný! Nejvíc sexy muž světa chodí s touto mladou kráskou

Našla hvězda Avengers konečně tu pravou?

Je to teprve pár dní, co byl slavný herec Chris Evans, jehož zná celý svět především jako komiksového Kapitána Ameriku, vyhlášen magazínem People v prestižním žebříčku nejvíc sexy mužem na světě. Evans tak převzal štafetu po loňském vítězi, představiteli Ant-Mana Paulu Ruddovi, a něco mi říká, že většina žen musí při pohledu na tohoto hollywoodského krasavce jen nadšeně přikyvovat. Jenže i přesto, že patří Evans už dlouhá léta mezi sexy idoly, v lásce neměl zrovna štěstí. V minulosti chodil např. s herečkami Jessicou Biel či Minkou Kelly, až v posledních letech ale údajně začíná brát vztahy vážně a myslet na rodinu. A podle všeho už možná našel svou vyvolenou.

Podle informací magazínu People už totiž Evans údajně přes rok chodí s mladou herečkou Albou Baptiste, která je známá především díky seriálu Válečná jeptiška. Evans a Babtiste mají mezi sebou poměrně velký věkový rozdíl, který konkrétně činí 16 let. Půvabné herečce je 25 let, zatímco hollywoodská hvězda už oslavila svoje 41. narozeniny.

To ale údajně jejich velké lásce nijak nebrání a vztah probíhá v naprostém utajení už přes rok. „Jsou zamilovaní. Chris nikdy nebyl šťastnější. Jeho rodina a přátelé Albu zbožňují,“ řekl blízký zdroj magazínu People. Představitel Kapitána Ameriky se pak údajně snaží co nejvíce vybalancovat své soukromí a pracovní život a role si pečlivěji vybírá. A jak to vypadá, tak se mu tato taktika prozatím vyplácí. Tak snad slavný herec konečně potkal tu pravou.


Přečtěte si také