Showbyznys

12. května 2019 22:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pamatujete si ještě, jak vypadal Jakub Voráček bez vousů? Hokejový drsňák připomínal poďobaného puberťáka!

Možná jste to netušili nebo už jste dávno zapomněli, ale Jakub Voráček opravdu nevypadal vždy tak drsně, jak ho známe teď.

Jeho kštice a plnovous jsou nezaměnitelné a na ledě ho díky nim pozná snad úplně každý. Hvězda českého hokejového výběru na letošním mistrovství světa v Bratislavě Jakub Voráček ale zjev drsného dřevorubce neměl vždy. Než si nechal narůst vlasy a vousy, připomínal spíš rozjíveného kloučka, který má obličej pokrytý klasickým pubertálním akné. Je pravda, že tyto doby jsou dávno pryč - od jeho začátků v Kladně, kdy ještě nosil krátké vlasy a jeho tvář byla hladce oholena, už uplynulo neuvěřitelných 14 let. Od té doby dozrál, zmužněl a zdrsněl, a to nejen v souvislosti se vzhledem.

Nyní je z něj hokejista světové extratřídy a válí v NHL v dresu Philadelphie, která letos nepostoupila do play-off, a tak můžeme sledovat jeho výkony na právě probíhajícím šampionátu. Jestli jako kapitán dovede české hokejisty k vysněné medaili, je zatím ve hvězdách. O tom, že teď už jen svým vzhledem vzbuzuje mnohem větší respekt, ale určitě není pochyb. Přesvědčit se můžete sami v naší galerii. Pamatujete si ho takto ještě vůbec?

Sdílejte článek

Přečtěte si také