Jak se měnil vzhled Jakuba Voráčka? 11
Autor: profimedia Jak se měnil vzhled Jakuba Voráčka? 11

GALERIE: Pamatujete si ještě, jak vypadal Jakub Voráček bez vousů? Hokejový drsňák připomínal poďobaného puberťáka!

Publikováno: 12.05.2019
Možná jste to netušili nebo už jste dávno zapomněli, ale Jakub Voráček opravdu nevypadal vždy tak drsně, jak ho známe teď.

reklama

Jeho kštice a plnovous jsou nezaměnitelné a na ledě ho díky nim pozná snad úplně každý. Hvězda českého hokejového výběru na letošním mistrovství světa v Bratislavě Jakub Voráček ale zjev drsného dřevorubce neměl vždy. Než si nechal narůst vlasy a vousy, připomínal spíš rozjíveného kloučka, který má obličej pokrytý klasickým pubertálním akné. Je pravda, že tyto doby jsou dávno pryč - od jeho začátků v Kladně, kdy ještě nosil krátké vlasy a jeho tvář byla hladce oholena, už uplynulo neuvěřitelných 14 let. Od té doby dozrál, zmužněl a zdrsněl, a to nejen v souvislosti se vzhledem.

Nyní je z něj hokejista světové extratřídy a válí v NHL v dresu Philadelphie, která letos nepostoupila do play-off, a tak můžeme sledovat jeho výkony na právě probíhajícím šampionátu. Jestli jako kapitán dovede české hokejisty k vysněné medaili, je zatím ve hvězdách. O tom, že teď už jen svým vzhledem vzbuzuje mnohem větší respekt, ale určitě není pochyb. Přesvědčit se můžete sami v naší galerii. Pamatujete si ho takto ještě vůbec?

Český brankář Patrik Bartošák zažil dvojitou radost.

GALERIE: Hrdina zápasu se Švédy Bartošák se stal pár hodin po výhře otcem! Jak se gólmanovo dítě jmenuje?

reklama