GALERIE: Pamatujete si na divokou Marušku z Vyvolených? Zbavila se tetování a změnila se k nepoznání

Finalistka druhé řady Vyvolených prošla radikální změnou vizáže a životního stylu. A jenom jí to prospělo!

Od druhé řady reality show Vyvolení uběhlo už 17 let a za většinou účastníků se už dávno zavřela voda. Na některé z nich však fanoušci stále rádi vzpomínají. Mezi ně rozhodně patří také potetovaná Marie Kovácsová, která o sobě dávala ve vila razantně vědět nejen svým zevnějškem, ale také svou osobitostí a divokostí. Bylo jí zkrátka všude plno a diváci si ji oblíbili natolik, že se dostala až do finále, kde jí výhra těsně unikla. Po skončení reality show se však Maruška do showbyznysu nehrnula a stáhla se do ústraní. A dnes už byste ji na ulici nejspíš nepoznali.

Marie totiž prošla velmi razantní proměnou. Nechala si odstranit tetování na krku, zbavila se piercingů a přešla na zdravý životní styl, což se logicky podepsalo na její skvělé postavě. Tu si udržuje údajně i bez toho, aniž by cvičila. „Abych řekla pravdu, tak necvičím. Devadesát procent toho, jak vypadám, je tím, že se zdravě stravuji. Najela jsem na low karb stravu a je pravda, že sem občas chodím na maderoterapii,“ prozradila v rozhovoru pro Extra.cz. I její divokost je nejspíš částečně pryč. Maruška je rodinným typem, má syna Tobiáše a její přítel má také dva potomky z minulého vztahu. A zdá se, že si roli maminky , i přes řadu nervů, užívá.

„Být maminkou je trošku náročný, já mám syna a přítel má ještě dvě děti. Dohromady vychováváme tři děti. Malý půjde do první třídy a přiznám se, že z toho mám trošku osypky. Každopádně to zvládáme a myslím si, že jsem i přísnější máma, což je podle mě v dnešní době důležité,“ prozradila v rozhovoru. Jak se vám nyní Maruška líbí?

Sdílejte článek

Přečtěte si také