GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Emil Zajac z Vyvolených? Brutálně přibral a chce být politikem

MilanR. Publikováno: 22.06.2022
Jak se daří účastníkovi legendární reality show, který udělal ve vile pořádný fičák?

reklama

Co si budeme nalhávat, první řadu reality show Vyvolení sledoval svého času snad každý. A kdo tvrdí, že ne, tak prostě kecá a pouští si scénky s Vladkem, Reginou či Petrem Zvěřinou dodnes. Mezi výrazné tváře tehdy ale bezesporu patřil také Emil Zajac, sympatický Rom, který si získal diváky svým humorem, hláškami a přirozeným vystupováním. Ostatně, právě díky němu se dostalo do širokého povědomí slov fičák! Stejně jako ostatní soutěžící i Emil se snažil po konci reality show prosadit. Chtěl se dokonce stát hercem. I po něm se však nakonec slehla zem. Co tedy dělá hvězda Vyvolených dnes?

Emil se nyní živí jako řidič kamionů a zároveň má politické ambice. Je předsedou nové politické strany, s níž bude mít zřejmě bývalá hvězda reality show velké plány. „Není mi lhostejné, když nejsou dodržována lidská práva,“ tvrdí o sobě Zajac na oficiálních stránkách. Kromě politických má Emil i hubnoucí ambice.

Hvězda Vyvolených se totiž za poslední roky dost zakulatila a na počátku tohoto roku vážila 119 kilo! Prošedivělý Emil „Fičák“ Zajac se proto rozhodl se svým tělem konečně něco udělat a dal se na dietu a razantní hubnutí, o němž informuje na svých sociálních sítích. „Já aktuálně hubnu, protože moje práce mě ke sportu rozhodně nevede a kila se za poslední roky a měsíce nabírala pomalu, ale dobře,“ prozradil Zajac před časem pro web Život v Česku. Podařilo se mu konečně něco zhubnout? A jak moc se od konce reality show změnil? To posuďte sami v galerii.

Jak dnes vypadá Wendy z Vyvolených?

GALERIE: Vzpomínáte si na Wendy z Vyvolených? Změnila se k nepoznání a hledá chlapa

Petr Zvěřina vs. LIKE HOUSE 2. 1

VIDEO: Petr Zvěrina z Vyvolených se obul do influencerů z LIKE HOUSE 2! Co si myslí o Tadeášovi?

reklama