Showbyznys

13. června 2022 15:36

redakce Prima Lajk

GALERIE: Vzpomínáte si na Wendy z Vyvolených? Změnila se k nepoznání a hledá chlapa

Hvězda legendární reality show Vyvolení se vrací na televizní obrazovky. V čem ji uvidíte tentokrát?

Už od dnešního večera můžete na kanálu Prima SHOW sledovat další nové díly pořadu SINGL ŠVINDL, v níž se svobodná soutěžící snaží pomocí flirtování, šmejdění v domácnosti a dalších praktik zjistit, který ze čtyř mužů, s nimiž postupně povečeří, je ve skutečnosti single. A pokud se trefí, získává společně se single mužem cenu v podobě čtyřdenního pobytu v Resortu Svatá Kateřina a 80 000 Kč. Zadaným pánům pak budou v jejich plánu hrát si na svobodné pomáhat jejich manželky a v mnoha případech pak půjde o test jejich věrnosti a pevného vztahu. Tento týden pak bude v premiérových dílech SINGL ŠVINDL hádat žena, kterou si televizní diváci jistě pamatují.

V pořadu si totiž zasoutěží Wendy Zapletalová, kterou si určitě dobře pamatujete z první řady legendární reality show Vyvolení, kde se mladá kadeřnice po boku Vladka, Reginy a spol. rozhodně neztratila a patřila mezi výraznou skupinku soutěžících, jež si našla slušný zástup fanoušků. A to i díky svému upřímnému vystupování.

Po čase se však po ní slehla zem a jako takřka všichni účastníci zmizela z veřejného života. Za ta léta se samozřejmě pořádně změnila a také v životě zažila mnoho zvratů i radostných událostí. 35letá Wendy je aktuálně svobodná maminka syna Karla, živí se jako maskérka a má za sebou dle vlastních slov několik hororových vztahů, o nichž nechce raději ani příliš mluvit.

I když tedy chlapa aktuálně hledá, v pořadu SINGL ŠVINDL bude hledat toho svobodného nejspíš hlavně kvůli lákavé výhře. Při svém pátrání po svobodném muži pak hodlá spoléhat na psychologii či vlastní zkušenosti s muži. Dokáže na konci týdne správně určit single muže, nebo jí soupeři s manželkami přečůrají?

Nový pořad SINGL ŠVINDL můžete sledovat každý všední den od 20:10 na Prima SHOW, s týdenním odstupem pak vždy ve všední den v podvečer v 16:50 na Primě.


Přečtěte si také