Showbyznys

18. prosince 2017 17:21

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pamatujete si na Kevinovu maminku ze Sám doma? Stárnoucí herečka dnes vypadá jako kostlivec!

Co s herečkou z legendární komedie stalo?

Rok se s rokem sešel a jako vždy v čase vánočním i letos budete moci na televizních obrazovkách vidět slavné trampoty malého Kevina McCallistera v komedii Sám doma. Víte ovšem, jak po 27 letech od premiéry vypadají hlavní hvězdy tohoto filmu, třeba taková Kevinova maminka? Tu si zahrála filmová veteránka Catherine O’Hara, která má na svém kontě obrovské množství rolí. I přesto si ji budou všichni pamatovat hlavně ze slavného filmu.

Nutno říci, že Catherine byste 27 let po premiéře prvního filmu už na první pohled asi nepoznali. Herečka totiž letos oslavila své 63. narozeniny a věk je na ní samozřejmě už velmi znát. A v posledních měsících se na ní bohužel začíná i dosti podepisovat. Herečka totiž mnohé fanoušky začíná děsit téměř vyhublým a až kostnatým obličejem s velkou řádkou vrásek, které jí přidávají ještě nějaký ten rok navíc.

Catherine se evidentně stále snaží držet ve formě. Nabízí se ovšem otázka, jestli to se svou hubenou postavou možná přeci jen trochu nepřehání. Na druhou stranu, na rozdíl od mnohých kolegyň se naštěstí vyhýbá děsivým plastickým či kosmetickým procedurám.

Komedii Sám Doma uvidíte na Primě na Štědrý den ve 20:15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také