GALERIE: Pamatujete si na malou Lucinku z Letopisů Narnie? Z roztomilé herečky vyrostla nudná šedá myška

Víte, jak dnes vypadá dětská hvězdička ze známé fantasy série?

Jméno herečky Georgie Henley vám nejspíš nic neřekne, její dětskou tvář zná ovšem skoro každý. Jako dítě si totiž zahrála ve slavné fantasy sérii Letopisy Narnie, v níž ztvárnila nejmladší ze sourozenců Pevensieú, roztomilou Lucinku. Ta zachraňovala po boku svých sourozenců a hrdinného lva Aslana bájnou Narnii. Mezi fanoušky pak patřila mezi nejoblíbenější postavy. Od té doby už ovšem uběhlo několik let a herečka dnes rozhodně není žádné dítě. Naopak, bývalé dětské hvězdě je dnes již 24 let a logicky se dost změnila.

Z Georgie nevyrostla žádná sexbomba či prvoplánová kráska. Herečka sice nezapře svůj roztomilý kukuč ani úsměv, jinak ovšem o sebe podle všeho příliš nepečuje, a jeden čas u ní dokonce byla znát kila navíc. Před pár lety to přitom ještě vypadalo, že z ní roste sexy kráska. Dokonce koketovala s modelingem a několikrát se prošla po módním molu. Tyto časy jsou ale evidentně pryč a ona o takovou kariéru příliš nestojí. A ani si nechce hrát na přehnanou krásku a na ulici připomíná spíše nevýraznou šedou myšku.

Ve filmech ji pak můžeme vídat jen zřídka a dalších výrazných úspěchů se prozatím nedočkala. Měla být sice jednou z hlavních hvězd jednoho z chystaných seriálových spin-offů Hry o trůny, tento projekt byl ale po prvním natočeném dílu zrušen a ona na svou další velkou šanci stále čeká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také