návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na malou Lucinku z Letopisů Narnie? Z roztomilé herečky vyrostla nudná šedá myška

Víte, jak dnes vypadá dětská hvězdička ze známé fantasy série?
Vydáno: 06.04.2020
Georgie Henley jako Lucinka z Letopisů Narnie.
Autor: Walt Disney Georgie Henley jako Lucinka z Letopisů Narnie.

Jméno herečky Georgie Henley vám nejspíš nic neřekne, její dětskou tvář zná ovšem skoro každý. Jako dítě si totiž zahrála ve slavné fantasy sérii Letopisy Narnie, v níž ztvárnila nejmladší ze sourozenců Pevensieú, roztomilou Lucinku. Ta zachraňovala po boku svých sourozenců a hrdinného lva Aslana bájnou Narnii. Mezi fanoušky pak patřila mezi nejoblíbenější postavy. Od té doby už ovšem uběhlo několik let a herečka dnes rozhodně není žádné dítě. Naopak, bývalé dětské hvězdě je dnes již 24 let a logicky se dost změnila.

Z Georgie nevyrostla žádná sexbomba či prvoplánová kráska. Herečka sice nezapře svůj roztomilý kukuč ani úsměv, jinak ovšem o sebe podle všeho příliš nepečuje, a jeden čas u ní dokonce byla znát kila navíc. Před pár lety to přitom ještě vypadalo, že z ní roste sexy kráska. Dokonce koketovala s modelingem a několikrát se prošla po módním molu. Tyto časy jsou ale evidentně pryč a ona o takovou kariéru příliš nestojí. A ani si nechce hrát na přehnanou krásku a na ulici připomíná spíše nevýraznou šedou myšku.

Ve filmech ji pak můžeme vídat jen zřídka a dalších výrazných úspěchů se prozatím nedočkala. Měla být sice jednou z hlavních hvězd jednoho z chystaných seriálových spin-offů Hry o trůny, tento projekt byl ale po prvním natočeném dílu zrušen a ona na svou další velkou šanci stále čeká.

Elsa (Ledové království)

GALERIE: 10 princezen od Disneyho, které měly vypadat jinak. Líbí se vám jejich pravá podoba více?

Proměna herce Jonathana Lipnickiho. 9

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá roztomilý kluk z Myšáka Stuarta Littlea? Vyrostl z něj tenhle svalnatý drsňák!

Článek je zařazen v: Letopisy Narnie , Lucinka , proměna , Georgie Henley

reklama