Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na zpěvačku Julii z ruské skupiny Tatu? Z černovlasé krásky se stalo toto plastikové monstrum!

Co to se sebou proboha udělala?
Vydáno: 27.08.2017
Jak vypadá zpěvačka dnes?

Co si budeme nalhávat, na dnes už prakticky legendární ruské kapele Tatu jsme svým způsobem vyrostli snad všichni. Dvojice puberťaček Julia Volkova a Lena Katina pobláznila svou hrou na lesbický pár miliony lidí po celém světě a jejich hity Nas Ne Dagoniat či All The Things She Said jim minimálně v Rusku zajistily věčnou slávu.

Po dvojici zlobivých puberťaček se však po několika letech zavřela voda a oni na své sólové dráze marně čekají na návrat na výsluní. Černovlasá členka sestavy se navíc změnila k nepoznání. Bohužel.

Jak vypadá zpěvák dnes?

GALERIE: Pamatujete si na skupinu Tokio Hotel? Zpěvák Bill se změnil v tohoto blonďatého drsňáka!

Z krásné rebelky Julie je totiž ve 32 letech takřka plastikové monstrum, na jejímž obličeji už nenajdete takřka nic přírodního. Zpěvačka má tvář napíchanou botoxem, její rty mají nepřirozené kachní rozměry a má za sebou například i plastiky prsou. A výčet zákroků a kosmetických procedur tím u ní bohužel nekončí. Julia se sice může pochlubit vysportovanou sexy postavou, její nepřirozený obličej ale většinu lidí po právu děsí. Nebo vám se tohle snad líbí?

Kolja včera a dnes

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá představitel Kolji? Z chlapečka, který dojal i oscarovou porotu, vyrostl tenhle sexy fešák

Jak vypadá kytarista dnes?

GALERIE: Pamatujete si na kytaristu Toma z Tokio Hotel? Z dredatého idola vyrostl tento sexy samec

Reklama
Článek je zařazen v: proměna, zpěvačka, Tatu, Julia Volkova
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama