Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá představitel Kolji? Z chlapečka, který dojal i oscarovou porotu, vyrostl tenhle sexy fešák

Jak dnes vypadá a co dělá představitel slavného Kolji?
Vydáno: 23.08.2017
Kolja včera a dnes

Málokdo by asi dokázal najít slavnějšího dětského filmového hrdinu v Česku, než tohoto roztomilého klučíka, který ztvárnil Kolju ve stejnojmenném českém oscarovém snímku. Andreji Chalimonovi je dnes je 27 let a minimálně podle jeho charakteristických očí byste ho poznali kdekoliv na ulici.  Hereckou kariéru však tento ruský mladík dávno pověsil na hřebík a v současnosti se věnuje byznysu. Žije v Moskvě a pracuje jako obchodní zástupce firmy prodávající hodinky.

Víte, jak vypadá dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Blažena ze Slunce, seno? Chlubí se touto sexy postavou!

Za vynikající výkon ve filmu Kolja získal Českého lva za nejlepšího herce ve vedlejší roli. Poté si zahrál ještě v pár ruských filmech, s dokonce i v italském. V žádném už se ale herecky nevyrovnal postavě Kolji. Na svůj životní úspěch se pokusil navázat v roce 2006, kdy se hlásil na divadelní fakultu na obory herectví a produkce, kam ho však nepřijali. Tři roky proto pracoval na okresní vojenské správě jako zástupce náčelníka braneckého oddělení. Na vysokou školu se mu nakonec dostat podařilo, i když ne na hereckou, ale na fakultu veřejné správy. Se svým filmovým otcem Zdeňkem Svěrákem a ostatními členy filmového štábu se už dávno nevídá. Podle vlastních slov už na něj zapomněli nebo někam zmizeli. A to přesto, že během natáčení Kolji byli všichni kamarádi. Právem se tak cítí zklamaný. Jedno je ale jisté – my, fanoušci jednoho z nejlepších českých filmů na něj a jeho životní roli nezapomeneme nikdy. Jak se (ne)měnil v čase, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Jak vypadá herec dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá roztomilý kluk z Šestého smyslu? Bývalá dětská hvězda šíleně ztloustla a už ani neprojde dveřmi!

Jak vypadá dětská hvězda dnes?

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá malý Ben z Přátel? Z Rossova syna vyrostl tenhle sexy fešák

Reklama
Článek je zařazen v: herec, Kolja, Andrej Chalimon, současnost
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama