návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Pražská klinika drsně útočí na živého Kena! Za znetvořený obličej si prý může sám

Mediální válka mezi slavným živým Kenem, Rodrigo Alvesem a pražskou klinikou nabírá na obrátkách. Co si o jeho údajném zohyzděném obličeji myslí?
Vydáno: 11.05.2018
Místo klidu se Rodrigo prý věnoval hlavně bujarým večírkům a alkoholu.
Autor: profimedia.cz Místo klidu se Rodrigo prý věnoval hlavně bujarým večírkům a alkoholu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Brazilec Rodrigo Alves aka nejslavnější plastikový Ken zase způsobil pořádný poprask a tentokrát si vzal do úst dokonce Českou republiku! Je totiž nespokojený se zákrokem, který podstoupil na klinice Medico Beauty & IVF Clinic. Při něm mu lékaři vpíchli do obličeje vitamínový koktejl a další látky. Jenže Ken nyní na kliniku na svém Instagramu nadává a osočuje tamní odborníky z toho, že ho zohyzdili a má modřinky pod okem. A jak na jeho obvinění reagovala klinika?

Ta si samozřejmě nenechala nic líbit a přišla s adekvátním prohlášením. „Jelikož podstoupil více jak 160 zákroků a jeho pleť byla naprosto zdevastována, byla mu doporučena kůra, která obsahovala vitaminové injekce, mezoterapii a výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Byl ošetřen MUDr. Blankou Vraspírovou, která udělala maximum, aby Rodrigovi pomohla eliminovat jizvy a vzhled unavené pleti. Alves odcházel z kliniky, poučen, že má dodržovat klidový režim a nosit kompresivní masku a nepít alkohol," sdělil serveru Blesk.cz ředitel kliniky plastické chirurgie Mgr. Robert Paulat.

 „Novináři a paparazzi z ČR Alvese sledovali o víkendu a zjistili, že si užíval noční život, alkohol tekl proudem a tím pádem nedodržel klidový režim, je možné, že modřinku si pod okem udělal během bujarého večera,“ dodal jasně Paulat. Dal tak zřejmě jasně najevo, co podle něj stojí za Kenovými aktuálními problémy. Souhlasíte s ním?

Teď na ní ale nemá nejlepší vzpomínky.

GALERIE: Slavný živý Ken nadává na Česko! V Praze ho prý znetvořili a znemožnili. Jak vypadá po nepovedeném zákroku?

Rodrigo Alves - jizvy 3

GALERIE: Slavný živý Ken ukázal na pláži své zjizvené tělo. Kolik za tuhle umělou postavu už utratil?

Článek je zařazen v: Rodrigo Alves , živý Ken , plastiky , zákrok , pražská klinika , zohyzděný obličej , Robert Paulat