Showbyznys

10. května 2018 16:37

redakce Prima Lajk

GALERIE: Slavný živý Ken nadává na Česko! V Praze ho prý znetvořili a znemožnili. Jak vypadá po nepovedeném zákroku?

Slavný plastický Ken zavítal kvůli dalšímu z mnoha zákroků do České republiky. Nyní toho ovšem ošklivě lituje. Co se mu zde stalo?

Mediální hvězdička Rodrigo Alves je bezpochyby nejslavnějším živým Kenem, jenž za své úpravy utratil miliardy a kvůli počtu plastických operací se dostal dokonce do Guinnessovy knihy rekordů. Minulý týden pak zavítal do Prahy, kde podstoupil na klinice Medico Beauty & IVF Clinic další z nekonečné řady zákroků, konkrétně mezoterapii (vyhlazení obličeje vitaminovým koktejlem). Jenže i když zpočátku pěl na doktory i Prahu chválu a médiím hrdě hlásil, že se sem brzy vrátí, nyní se do pražské kliniky ostře pustil a nenechal na ní nit suchou!

Na svých InstaStories sdílel fotky svého údajného zohyzděného obličeje a vše dával za vinu právě tamním odborníkům, zejména doktorce Blance Vraspírové. Kvůli použití nesprávné výplně údajně zůstal s bouličkami pod očima, kvůli nimž nemůže prakticky mrkat. Rodrigo chtěl vypadat dobře před nastoupením do reality show Big Brother, teď ale bude muset údajně na několik opravných zákroků.

„Někteří lidé by se měli vrátit do školy a znovu se naučit dávat injekce. Vypadal jsem opravdu dokonale. Teď mám kolem očí hrudky a zadržuje se mi tam voda,“ zuří Ken na svém Instagramu. „Jsem zničený a naštvaný, protože jsem byl zneužit kvůli propagačním účelům a teď se s tím musím vyrovnat,“ dodává. Rodrigo je ovšem na druhou stranu nechvalně známý tím, že bývá po operacích nespokojen a nejspíš je hodně těžké se jeho touze po “dokonalosti“ zavděčit. Jedno je jisté, do Prahy se asi nakonec jen tak nepodívá.


Přečtěte si také