GALERIE: Sexy Laduška z LIKE HOUSE je opět sama! Proč jí nevyšel vztah se známým rapperem?

Vypadalo to, že mladá influencerka Lada Horová prožívá velkou lásku. Její vztah s oblíbeným členem skupiny ATMO Music ale skončil po pár měsících. Co se stalo?

Vypadalo to na lásku jako trám. Populární influencerka Lada Horová aka Laduška známá z reality show LIKE HOUSE se v červnu pochlubila svým novým přítelem, kterým rozhodně nebyla žádná neznámá tvář. Jejím partnerem totiž byl téměř o deset let starší zpěvák a rapper Kryštof Peuker aka Hank z kapely ATMO Music. Dvojice se seznámila právě ve vile LIKE HOUSE, kam skupina s Kryštofem přijela jako hosté. A mezi dvojicí přeskočila jiskra.

Na Instagramu pak oba dávali najevo svou velkou lásku. Laduška nešetřila zamilovanými fotkami i společnými momentkami z dovolených, účinkovala dokonce občas na jeho koncertech a z rýpavých komentářů některých hejtrů si oba nic nedělali. Jenže jak rychle jejich láska vzplanula, tak rychle bohužel i skončila. Laduška totiž na Instagramu oznámila, že po pár měsících už s Hankem netvoří pár.

A jaký je důvod jejich rozchodu? „Řekli jsme si, že si prostě budeme rozumět víc jako kamarádi, jsme asi moc stejný na to, abychom spolu byli ve vztahu,“ napsala Laduška na Instagramu a zároveň poprosila fanoušky i hejtry, aby respektovali jejich soukromí. „A chtěla bych vás tímhle taky poprosit, abyste trošku respektovali moje soukromí. Taky bych vás chtěla poprosit o to, abyste nepsali hnusné zprávy jak mně, tak Kryštofovi, protože jsme kamarádi,“ dodala. Fanoušci i kamarádi v čele s Adamem Kajumim jí pak samozřejmě popřáli hodně sil do těžkého období. Snad tedy příště zažije Laduška v lásce větší štěstí.

Oblíbenou reality show LIKE HOUSE si můžete připomenout v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také